عمومی

افزایش جوجه‌ریزی در مرغداری‌های لرستان/ ذخیره‌سازی ۲ هزار تن مرغ – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

سید عماد شاهرخی گفت گفتن با اشاره خبرنگار آنلاین به مرغ ریختن وی در واحدهای مرغداری لرستان گفت: خوشبختانه در این مورد نگران نباشیم نه فقط مرغ. ریختن در استان کاهش نیافته بلکه افزایش یافته است.

دو میلیون قطعه مرغ ذکر می کند ریختن در واحدهای مرغداری استان می گوید: تعداد جوجه ریختن در اردیبهشت 17 درصد و از ابتدای خرداد 6.5 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش داشته ایم.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان با اشاره به ارتباط مستمر اتحادیه با مرغداران این شهرستان گفت: شرایط خوب است و امیدواریم این روند ادامه داشته باشد.

شاهرخی تاکید کرد: پس از اجرای طرح مردمی سازی یارانه ها تعداد جوجه ها ریختن در مرغداری های استان افزایش نسبت به هفته گذشته خوب بوده است.

وی با بیان اینکه وزیر جهاد کشاورزی اعلام کرده است هر چقدر مرغ باشد به قیمت مصوب 59 هزار و 800 تومان می خریم، افزود: از 27 اردیبهشت تاکنون بیش از هزار تن مرغ در انبار ذخیره کرده ایم. استان.. “

رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان با بیان اینکه اکنون با قیمت 50 هزار تومان خرید و انبار می کنیم، گفت: 500 تن انبار داریم، هزار تن دیگر ذخیره می کنیم و به 1500 تن اضافه می کنیم.

شاهرخی تصریح کرد: امیدواریم تا پایان هفته جاری تعداد ذخایر طیور در استان به دو هزار تن افزایش یابد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه هدف ما ذخیره سازی 2 هزار تن مرغ در استان بوده است، ادامه داد: در صورت افزایش قیمت به میزان مرغی که داریم بازار را کنترل می کنیم.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان با تاکید بر اینکه در استان 80 تن گوشت قرمز منجمد در انبار داریم، گفت: این مقدار گوشت با قیمت 150 هزار تومان در اختیار همه قرار می گیرد و این مقدار گوشت نیست. خاص در هر دستگاهی و همه می توانند آن را خریداری کنند. جنبش.

شاهرخی گفت: تاکنون بیش از 10 نفر از این 80 نفر در تمامی دستگاه های اجرایی و مردم توزیع شده اند.

دکمه بازگشت به بالا