ورزشی

دبیرکل شورای المپیک آسیا از برگزاری بازیهای آسیایی در سال آینده خبر داد

دبیرکل شورای المپیک آسیا از برگزاری بازی های آسیایی در سال آینده خبر داد

دبیرکل شورای المپیک آسیایی از برگزاری بازی های آسیایی در سال آینده خبر داد.

به گزارش خبرنگار ورزشی نازک نارنجی، حسین المسلم در جمع خبرنگاران با بیان اینکه شورای المپیک آسیا نگاه مثبتی به فعالیت های صالحی امیری دارد، اظهار کرد: بله درست است که حرف من عملی است نه حرفی. چالش های پیش آمده در کرونا و شرایط سخت مالی نتیجه تلاش های صالحی امیری را به خود دیده است. برای رسیدن به ثبات و نتیجه امیدوارم از زحمات خالق تقدیر شود.

وی در خصوص تاریخچه اخیر بازی های آسیایی هانگجو گفت: قطعا سال آینده و نه قبل از شهریور ماه، بحث و بررسی خواهیم کرد. المپیک آسیایی بزرگتر از المپیک است و مدیریت این تعداد ورزشکار با ایجاد یک حلقه بسته با افراد زیاد سخت است و ما می خواهیم ورزشکاران شاد باشند و رسانه ها آزادی حرکت داشته باشند. بازی های آسیایی قطعا سال آینده برگزار می شود و مراحل آماده سازی در ایران و سایر کشورها انجام می شود.

وی در نشست با مخبر معاون اول رئیس جمهور گفت: جلسه خوبی برگزار شد و بحث شد که FINA و OCA چگونه می توانند در بدنه ورزش ایران باشند. شنا یک بازی برای سلامتی و نجات جان انسان است و این مزیت این رشته است. جمعیت ایران بالغ بر 80 میلیون نفر است و برای همه مردم لذت بردن از آب است. وظیفه من به عنوان رئیس فینا آموزش همه کودکان است. خوشحالم که تعامل وزارت ورزش، آموزش و پرورش با کمیته و فدراسیون شنا خوب است و این برنامه در هفت شهر اصفهان، تبریز، تهران، اهواز، مشهد، شیراز و کرمانشاه برگزار می شود.

انتهای پیام//

دکمه بازگشت به بالا