ورزشی

فرنگی‌کاران ایران در جام تورلیخانوف رقبای خود را شناختند/ احتمال رویارویی میرزازاده و یوسفی

به گزارش شفاف، مسابقات بین المللی کشتی جام بولات تورلیخانوف که یکی از چهار دوره تاثیرگذار این رده بندی است، از فردا (پنجشنبه) به میزبانی آلماتی قزاقستان آغاز می شود.

تیم ملی کشتی ایران با 12 کشتی گیر عازم این رقابت ها شد و فردا پویا دادمرز، علیرضا نجاتی، پویا ناصرپور، میثم دلخانی، محمدرضا گرایی، علی شریفی، رامین طاهری، مهدی فلاح، امین میرزازاده و علی اکبر یوسفی در اوزان 55، 60، 67، 87، 97 و 130 کیلوگرم به مصاف رقبای خود می روند.

مراسم وزن کشی در اولین روز این مسابقات برگزار شد و نمایندگان ایران رقبای خود را به شرح زیر شناختند:

در وزن 55 کیلوگرم پویا دادمرز در دور نخست به مصاف عزیزاف از تاجیکستان می رود و در صورت پیروزی در نیمه نهایی با جاکانشا از قزاقستان و هالاکرکی از هندوستان برنده مبارزه خواهد شد. 9 کشتی گیر در این وزن حضور دارند.

ایران در وزن 60 کیلوگرم دو نماینده دارد که 11 کشتی گیر در آن رقابت می کنند. پویا ناصرپور پس از استراحت در دور نخست در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف کوتوبک عبدالکریم از قرقیزستان و میرزوراجابواز از تاجیکستان می رود. علیرضا نجاتی دیگر نماینده ایران در این وزن در دور نخست پس از استراحت به مصاف الهام بهراموف از ازبکستان می رود و در صورت پیروزی در نیمه نهایی به مصاف یکی از کشتی گیران قزاقستان، برزیل یا ازبکستان می رود.

در وزن 67 کیلوگرم میثم دلخانی پس از استراحت در دور نخست در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف سلیمانوف از قرقیزستان و کالنوف از قزاقستان می رود. 10 کشتی گیر در این وزن حضور دارند.

در وزن 87 کیلوگرم با 11 کشتی گیر ایران 2 نماینده دارد. علی شریفی در دور اول به مصاف ملیس آیتکوف از قرقیزستان می رود و در صورت پیروزی در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف بردیراتوف از ازبکستان می رود. رامین طاهری دیگر نماینده ایران در این وزن پس از استراحت در دور نخست در مرحله یک چهارم نهایی مقابل عزیزبکوف از قرقیزستان روی تشک استراحت می کند. او در مرحله نیمه نهایی با کشتی گیر قزاقستان، گرجستان یا هند مبارزه خواهد کرد.

مهدی فلاح در وزن 97 کیلوگرم با 9 کشتی گیر در دور نخست به مصاف امالت دادوف از قزاقستان می رود و در صورت پیروزی در نیمه نهایی به مصاف رستم آساکولوف از ازبکستان و یرسین سیف الله از قزاقستان می رود.

در وزن 130 کیلوگرم 9 کشتی گیر به رقابت می پردازند که ایران 2 نماینده در این وزن دارد. امین میرزازاده در دور اول با ستایش از هندوستان مبارزه می کند و در صورت پیروزی در نیمه نهایی به مصاف برنده این مبارزه که علی اکبر یوسفی و یاکوبی کجایا از گرجستان هستند می رود.

دکمه بازگشت به بالا