استان ها

فعالیت دانشگاه آزاد خراسان رضوی در ۱۵۰ غرفه رویداد عصر امید

محسن مرادی در حاشیه برپایی نمایشگاه عصر امید در دانشگاه آزاد اسلامی در مصلای تهران در گفت وگو با خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا، اظهار کرد: دانشگاه آزاد اسلامی در خراسان رضوی با بیش از 150 غرفه در حوزه های مختلف. حوزه‌های استارت‌آپ، هسته‌ها و واحدهای فناوری، گروه‌های تحقیقاتی و زیرساخت یکی از فعال‌ترین واحدهای استانی و دانشگاهی در رویداد ملی گام دوم است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی درباره نمایشگاه عصر امید گفت: این نمایشگاه تبلور ایده ها و نوآوری های دانشگاه آزاد اسلامی است. دانشگاه آزاد اسلامی و این نمایشگاه محلی برای بروز و ظهور استعدادها و شناسایی کارآفرینان برتری است که می توانند در این زمینه همکار دانشگاه باشند و به همکاری سایه، کمک و مشارکت در توسعه کشور کمک کنند. انتظار این است که ظرفیت ها شناسایی شود و دانشگاه با توانمندی های خود این ایده ها، گروه ها و هسته های فناور و شرکت های خلاق و دانش بنیان را دنبال کند تا به پیشرفت کشور کمک کند.

به گزارش آنا، دومین رویداد سراسری دانشگاه آزاد اسلامی با عنوان «عصر امید» با هدف معرفی و ارائه تجهیزات، محصولات، دستاوردها و فعالیت‌های حوزه فناوری و نوآوری دانشگاه با هدف بسترسازی برای ایجاد استارت‌آپ‌ها برگزار شد. و کسب و کارهای دانش بنیان و فرصت های شغلی برای دانشجویان.در چهلمین سالگرد تاسیس این دانشگاه با شعار 1000 طرح پژوهشی گروه و زیرساخت، 1000 ایده و استارت آپ و 1000 شرکت فناور و خلاق برنامه ریزی شده است.

دومین رویداد سراسری (عصر امید) طی چهار روز از هشتم تا یازدهم خرداد 1401 در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) تهران و بخشی از این رویداد چهل ساله در دانشگاه آزاد اسلامی در زمینه های مختلف آموزشی در منابع انسانی، فرهنگی و اقتصادی. ، علوم پزشکی، علوم مهندسی، علوم انسانی و غیره را ارائه می دهد.

انتهای پیام/4121/4062/

دکمه بازگشت به بالا