ورزشی

مصدوم نداریم/ با کمترین مشکل به صربستان رسیدیم

عطایی: مصدومی نداشتیم/ با کمترین سختی وارد صربستان شدیم

سرمربی تیم ملی والیبال با تاکید بر اینکه شاگردانش با کمترین سختی به صربستان آمدند، گفت: هیچ یک از بازیکنان با مصدومیتی مواجه نمی شوند که فرصت بازی را از آنها سلب کند.

به گزارش خبرگزاری نازک نارنجی؛ تیم ملی والیبال ایران که روز گذشته (یکشنبه 7 خردادماه) وارد بلگراد شده بود، تمرینات خود را از صبح امروز (دوشنبه 18 خرداد) زیر نظر کادر فنی آغاز کرد.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران پیش از آغاز اولین تمرین تیم ملی در تشریح شرایط بازیکنان پس از ورود به صربستان گفت: خوشبختانه دیروز با کمترین مشکل وارد بلگراد شدیم. بعد از اقامت در هتل به بازیکنان فرصت استراحت دادیم تا بتوانیم در زمان مناسب تمرین کنیم.

بهروز عطایی افزود: متاسفانه اسماعیل مسافر و امین اسماعیل نژاد به دلیل مشکل خروج از کشور نتوانستند همراه تیم اعزام شوند اما اکنون به تیم ملی پیوسته اند. این دو بازیکن ابتدا باید استراحت کنند و به همین دلیل مقابل اولین تمرین تیم در بلگراد نخواهند بود اما از فردا به صورت گروهی به تیم ملحق می شوند.

وی گفت: امروز تمرین با وزنه داریم و امشب در سالن اصلی مسابقات تمرین می کنیم تا برای بازی با تیم ملی صربستان آماده شویم.

سرمربی تیم ملی با اشاره به وجود مصدومیت های جزئی برای بازیکنان، افزود: خوشبختانه هیچ یک از بازیکنان با مصدومیتی که باعث شکست آنها شود، در فرصت بازی مواجه نیستند. مصدومیت های جزئی وجود دارد که جزئی از ماهیت بازی است و امیدوارم با حداقل مصدومیت به لیگ ملت ها بپیوندیم.

اولین تمرین با توپ تیم ملی والیبال ایران از ساعت 19 به وقت محلی (21:30 به وقت تهران) آغاز و به مدت دو ساعت ادامه خواهد داشت. تیم ملی والیبال ایران علاوه بر تمرین، دو دیدار تدارکاتی در بلگراد برگزار خواهد کرد.

تیم والیبال مردان ایران جمعه شب 13 خرداد بلگراد را به مقصد برازیلیا ترک می کند و صبح یکشنبه (15 خرداد) وارد برازیلیا می شود.

هفته اول لیگ ملت‌ها از 27 تا 22 خردادماه در این شهر پیگیری می‌شود و تیم ملی والیبال ایران به ترتیب با تیم‌های چین، هلند، استرالیا و ژاپن دیدار خواهد کرد.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا