اجتماعی

لزوم تخصیص اعتبارات به تناسب میزان برخورداری شهرستان ها

استاندار تهران گفت: تخصیص اعتبارات متناسب با خوشی یا نارضایتی شهرستان ها ابلاغ شود.

به گزارش نازک نارنجیمحسن منصوری در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان تهران گفت: با توجه به اهمیت تصفیه خانه ها و بحث تامین آب و تعمیر شبکه فاضلاب استان تهران، از سفر رئیس جمهور اعتبارات متمرکز و مطلوبی به این منظور اختصاص داده شده است. هر چه زودتر این برنامه ها را اجرا کنید.

وی افزود: تخصیص اعتبارات ملی و استانی باید در مقیاس شهرستانی و به میزانی که هر شهرستان دارد یا ندارد ابلاغ شود تا به شاخص های عدالت اجتماعی نزدیک شود.

استاندار تهران تاکید کرد: مردم در برنامه های اجرایی خود تعلل نکنند و یا در روند اجرای طرح با مشکلات زیادی مواجه شوند که زندگی آنها را مختل کند.

منصوری با بیان تاکیدات مقام معظم رهبری بر توانمندسازی افراد جویای کار گفت: مهمترین موضوع در حوزه اشتغال زایی تکمیل چرخه آموزش و توانمندسازی و بازپرداخت اعتبار است و حمایت های مالی در مرحله بعدی قرار دارد و در این میان در این صورت، تخصیص اعتبار منجر به خلق ثروت خواهد شد.»

به گزارش نازک نارنجی، در سوی دیگر این نشست علاءالدین آزوجی – رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران – نیز گفت: کارگروه شورای برنامه ریزی و توسعه استان تهران تشکیل شد و مباحث توسعه ای این کار را انجام داد. . گروه شورا داده شد.

وی در پایان اظهار داشت: توسعه شهر ملارد، مسائل و مشکلات پارک فناوری پردیس و توزیع قسمت پیشنهادی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران از محدوده تبصره 18 در این جلسه بررسی شد.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا