اجتماعی

جمع‌آوری ۷۰ معتاد متجاهر در خرم‌آباد

نازک نارنجی/ لرستان فرمانده انتظامی خرم آباد از جمع آوری 70 معتاد متجاهر و معرفی آنها به مراکز ترک اعتیاد این شهر خبر داد.

سرهنگ نبی الله قاسمی اظهار داشت: در راستای تحقق درخواست شهروندان خرم آبادی مبنی بر پاکسازی حاشیه شهر از لوث معتادان متجاهر، پلیس در این دستور با هماهنگی مقام قضایی در 24 ساعت گذشته اقدام به جمع آوری کرد. معتادان به پاکسازی مناطق آلوده و جمع آوری معتادان اعتراض می کنند.

وی با اشاره به جمع آوری 70 معتاد متجاهر و معرفی آنها به مراکز ترک اعتیاد زنان، تصریح کرد: از آنجایی که موضوع اعتیاد به مسائل اجتماعی، روانی، فردی، فرهنگی و اجتماعی مربوط می شود، بدون شک پس از ترک، مراقبت ها متوقف می شود. برداشته خواهد شد.» تعداد بیشتری از این افراد برای ترک اعتیاد و بازگشت به اعتیاد مورد نیاز هستند.

فرمانده انتظامی خرم آباد گفت: اگرچه مبارزه با این آسیب های اجتماعی همواره یکی از اولویت های محوری نیروی انتظامی بوده است، اما بدون شک مردم قادر به کنترل و کنترل در مواجهه با آسیب های مواد مخدر نخواهند بود. فقط جامعه.” با موفقیت در مبارزه با مواد مخدر و روانگردان.

قاسمی با اشاره به تداوم جمع آوری معتادان متجاهر در این شهرستان از مردم خواست تا با ماموران انتظامی شهرستان خود هماهنگی لازم را داشته باشند.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا