اجتماعی

پلیس از نخستین دقایق حادثه متروپل در صحنه حضور دارد / از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد

نازک نارنجی/ خوزستان معاون فرهنگی و اجتماعی و سخنگوی فرجا با بیان اینکه نیروی انتظامی استان خوزستان از دقایق اولیه حادثه کلانشهر در صحنه حضور داشت، گفت: به خانواده قربانیان و قربانیان تسلیت می گوییم. ”

سردار مهدی حاجیان در حاشیه بازدید از ساختمان کلانشهر آبادان در جمع خبرنگاران گفت: این حادثه تلخ را به خانواده جانباختگان و مجروحان این حادثه تسلیت عرض می کنیم و برای قربانیان این حادثه ناگوار آرزوی سلامتی داریم.

به گزارش نازک نارنجی، وی افزود: فرماندهی کل نیروی انتظامی ضمن ابراز تاسف و تاسف از این ضایعه دردناک و ابراز همدردی با مجروحان و خانواده های بزرگوارشان، به اطلاع هموطنان عزیز می رساند که پلیس و مسئولان راهور از ابتدا صحنه را کنترل کردند. ”

سخنگوی فراجا ادامه داد: با دستور ویژه فرمانده معظم کل قوا، پلیس خوزستان ضمن آمادگی کامل و استفاده از تمامی امکانات لازم برای خدمات رسانی به حادثه دیدگان و همچنین تسریع در تردد، اقدامات انتظامی و امنیتی برای ارائه خدمات کمک هوشیاری بهتر و تلاش مضاعف برای ایجاد آرامش در صحنه مانع از تلاش برای تسریع در روند مدیریت بحران و کمک به آسیب دیدگان نخواهد شد.

سردار حاجیان افزود: از طرف فرمانده معظم کل قوا ضمن عرض تسلیت به خانواده های داغدار، برای بازدید از محل حادثه و اطلاع رسانی به واحدها و خدمات پلیسی که امدادرسانی می کنند، در محل حادثه ساختمانی متروپل حضور دارم. “

وی در پایان از شهروندان فهیم آبادانی قدردانی کرد و افزود: از افرادی که در محل حادثه حضور نداشتند درخواست داریم تا کار امداد و نجات تسریع شود.

من باید بگویم؛ سردار «حسین ساجدی نیا» معاون عملیات و سردار پس از صدور دستور ویژه به فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران برای رسیدگی به حادثه آبادان و بررسی وضعیت امنیتی و انتظامی و مسائل پیرامون این حادثه صبح امروز «مهدی حاجیان» و فرجه به استان خوزستان رفت.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا