ورزشی

آرزویم قهرمانی مسابقات گرنداسلم است

به گزارش شفاف مشکات، الزهرا صافی اظهار داشت: مسابقه بسیار خوبی بود. در هفته دوم مسابقات، بازیکنان زیادی از ترکیه و سایر کشورها به این مسابقات اضافه شدند و باعث شد تا مسابقات پر جنب و جوش و نشاط بیشتر شود.

وی به کسب دو عنوان قهرمانی در بخش انفرادی و دونفره اشاره کرد و افزود: خدا را شکر بازی خوبی انجام دادم و در فینال 4 بر یک پیش افتادم و در استعفای حریف قهرمان شدم. در قسمت دونفره با شریک بلژیکی خود هماهنگ کردیم و بازی خوب پیش رفت و قهرمان شدیم.

تنیسور آینده دار کشورمان درباره انصراف حریفش در فینال انفرادی تصریح کرد: مسابقه فینال انفرادی 4 بر یک به سود من بود اما حریفم خوب نبود و انصراف داد.

صافی همچنین از صدور روادید شرکت در مسابقات رولانگاروس فرانسه خبر داد و گفت: ویزای شرکت در مسابقات رولانگاروس فرانسه از قبل رسیده است و باید سایر امور را هماهنگ کنم. امیدوارم کارها به موقع انجام شود تا بتوانم در مسابقات فرانسه شرکت کنم.

وی افزود: این دومین تورنمنت گرند اسلم سال است که یکی از بازی های مورد علاقه من از دوران کودکی است و این انگیزه بزرگی برای من و تنیس ایران است که بازیکنی از ایران در این مسابقات شرکت کند. من می خواهم برنده شوم.”

صافی گفت: در مسابقات رولندگاروس در جدول مقدماتی حضور داشتم و بازیکنان خوبی در جدول مقدماتی حضور داشتند و امیدوارم با بازی خوب نتیجه قابل قبولی بگیرم. آنها همچنین به من کمک مالی دادند تا در گرند اسلم استفاده کنم و به من گفتند نگران نباشم. همچنین امیدوارم این حمایت ها بیشتر شود و بلیت ها پرداخت شود تا بتوانم راحت تر در گرند اسلم شرکت کنم.

ملی پوش تنیس کشورمان درباره میزان کمک هزینه کمیته ملی المپیک گفت: کمک هزینه کمیته ملی المپیک هزار دلار است که بخشی از هزینه من را به خود اختصاص می دهد.

دکمه بازگشت به بالا