استان ها

پیشرفت ۵۰ درصدی پروژه غیرهمسطح میدان نماز

افزایش 50 درصدی پروژه غیرهمسطح میدان نماز

معاون فنی و عمرانی شهرداری قم که بهسازی فیزیکی 50 درصدی تقاطع غیرهمسطح میدان نماز را هدف گذاری کرده است، گفت: زیرگذر و قسمت اصلی این پروژه در نیمه اول سال و غیره به اتمام می رسد. در پایان سال.

به گزارش خبرگزاری نازک نارنجی از قم عباس حلوایی زاده درباره روند ساخت تقاطع غیر همسطح میدان نماز گفت: این میدان در بخشی از رینگ میانی شهر قم قرار دارد و شهر تصمیم دارد رینگ های ترافیکی را در سطح شهر که محورهای ترافیکی است اجرا کند تا بتوانیم به طور همزمان در مرکز شهر آرام شود.

وی با اشاره به اینکه پیاده روهایی در اطراف حرم حضرت معصومه (س) احداث شده است، گفت: اجرای این پیاده روها با ایجاد خطوط ترافیکی در بلوار کریمی و فردوسی به منظور رفع ترافیک از مرکز شهر و عبور شهروندان در کمترین زمان ممکن است. زمان ممکن.” عجله کن.

نماینده فنی و عمرانی شهرداری قم ادامه داد: میدان نماز نقطه اتصال بلوار جمهوری اسلامی و فردوسی است و با توجه به اینکه دو بلوار هم درجه و نقش شریانی دارند، این پروژه در سه سطح طراحی و اجرا شد.

به گفته وی، این پروژه بلوار فردوسی شامل سه باند رفت و برگشت به عنوان زیرگذر، چهار پل همسطح و یک محور روگذر مستقیم در بلوار جمهوری اسلامی است که در حال حاضر 50 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

حلوائی زاده با تاکید بر اینکه ساخت این پروژه در نیمه اول سال پیشرفت خوبی داشته است، گفت: بنا داریم زیرگذر و بیشتر این پروژه را در نیمه اول سال و بقیه را تا پایان سال اجرا کنیم. سال

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا