ورزشی

شهدابی‌ها در جمع چهار تیم برتر

باشگاه های والیبال مردان آسیا

شهدا در چهار تیم برتر حضور دارند

تیم مقاومت شهداب یزد با شکست نماینده عراق راهی نیمه نهایی شد.

به گزارش خبرگزاری نازک نارنجی؛ تیم مقاومت شهداب یزد که در سال 1400 به عنوان قهرمان لیگ برتر ایران در مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا شرکت کرده بود، با غلبه بر نماینده عراق و رقیب سانتوری ژاپن به مرحله نیمه نهایی راه یافت.

مرحله یک چهارم نهایی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های مردان آسیا ۲۰۲۲ امروز (چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت) با برگزاری چهار بازی در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی تهران پیگیری شد.

در چهارمین و آخرین دیدار این فصل که از ساعت 19 آغاز شد، گروه های مقاومت شهداب یزد و گز جنوب عراق به مصاف یکدیگر رفتند که یزدی ها با نتیجه 3 بر صفر پیروز شدند.

علیرضا طلوکیان سرمربی شهداب آنها را در ابتدای بازی با شهروز همایون فرمانش، رضا عابدینی، امین اسماعیل نژاد، جان گردون پرین، سیمون روبرلندی و مهدی مهدوی آغاز کرد. بنابراین شهدا در این دیدار از بازیکن کوبایی خود (رابرتلندی) استفاده کردند.

تیم گاز جنوب علیرغم نمایش خوب مقابل شهداب به خصوص در ست اول در نتیجه این دیدار با امتیازهای 25 بر 22، 25 بر 19 و 25 بر 18 شکست خورد تا در جمع چهار تیم برتر این رقابت ها قرار نگیرد. رقابت. .

فهد اسماعیل از قطر و تانپتوپول سوکسود از تایلند داوران اول و دوم بودند.

تیم شهداب یزد فردا (پنجشنبه) در مرحله نیمه نهایی به مصاف سانتوری ژاپن می رود تا برنده این دیدار یکی از فینالیست ها باشد. گاز جنوب نیز برای کسب عنوان پنجم تا هشتم به مصاف الریان قطر رفت.

بدین ترتیب مرحله یک چهارم نهایی بیست و دومین دوره جام باشگاه های آسیا با برتری تیم های تراز قزاقستان، سانتوری ژاپن، پیکان تهران و مقاومت شهداب یزد مقابل حریفان خود به پایان رسید.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا