استان ها

۱۲۲ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستانهای اصفهان بستری هستند

به گزارش نازک نارنجی از اصفهان؛ در اطلاعیه دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، از 22 اردیبهشت تا امروز 23 اردیبهشت، 862 بیمار مشکوک به کرونا به مراکز درمانی مستقر در این دانشگاه ارجاع شدند که از این تعداد 85 بیمار مبتلا به بیماری عروق کرونا قلب در اصفهان و 36 بیمار در این دانشگاه شناسایی شدند. زمان. مردم در بیمارستان بستری شدند.

همچنین 122 بیمار مبتلا به عروق کرونا در مراکز درمانی زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری شدند که از این تعداد 23 بیمار در بخش مراقبت های ویژه بستری شدند.

همچنین طی 24 ساعت گذشته 36 بیمار مبتلا به بیماری عروق کرونا قلب به مراکز درمانی تحت نظر دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ترخیص شدند.

بر اساس اعلام این موسسه، طی 24 ساعت گذشته یک مورد فوتی با بیماری قطعی عروق کرونا گزارش شده است.

همچنین از ابتدای همه‌گیری کرونا، یک میلیون و ۴۶۴ هزار و ۹۳۹ بیمار شناسایی شده و مشکوک به عروق کرونا به مراکز درمانی تحت نظارت دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ارجاع شده‌اند که از این تعداد ۴۸۸ هزار و ۹۲۱ بیمار مبتلا به بیماری عروق کرونا خاص هستند.

از آغاز این همه گیری تاکنون 18 هزار و 381 بیمار مشکوک و خاص مبتلا به بیماری عروق کرونا در مراکز درمانی تحت نظارت دانشگاه علوم پزشکی اصفهان فوت کرده اند که از این تعداد 11 هزار و 671 مورد تأیید و 6 هزار و 710 بیمار مشکوک به بیماری عروق کرونا هستند.

139048 بیمار مبتلا به بیماری عروق کرونا به مراکز درمانی تحت نظارت دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ترخیص شدند.

دکمه بازگشت به بالا