ورزشی

آرای فینال جام حذفی اعلام شد؛ الهامی محروم شد، دو باشگاه جریمه شدند

به گزارش خبرگزاری نازک نارنجی; به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، دیدار فینال جام حذفی نساجی مازندران و آلومینیوم اراک هفتم اردیبهشت ماه در ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد. دفاع رای خود را برای متخلفان بازی صادر کرد و در نهایت دفاع تعدادی از آنها را به تخلفات انجام شده به شرح زیر ارسال کرد:

1- گروه آلومینیوم اراک بر اساس ماده 86 آیین نامه انضباطی به دلیل تخلفات تماشاگران از سوی باشگاه آلومینیوم از جمله پرتاب مواد سوخته به زمین و خواندن شعارهای توهین آمیز به پرداخت 400 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رأی قطعی و لازم الاجرا است.

2- باشگاه نساجی به دلیل تخلف تیمی ناشی از اخذ 6 کارت زرد تیم نساجی برابر ماده 58 آیین نامه به پرداخت 240 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این یک رای قطعی است.

3- بابت تخلف تماشاگرانی که از سوی تیم نساجی به دلیل شعارهای توهین‌آمیز بر اساس ماده 86 آیین‌نامه متهم شده‌اند، باشگاه نساجی باید 300 میلیون ریال جریمه نقدی بپردازد. این یک رای قطعی است.

4- با توجه به تخلف رضا حسینی از آمادگی تیم نساجی مازندران به دلیل امتناع از اجرای دستورات مسئول مسابقات و با توجه به اینکه وی فاقد سوابق انضباطی است، اعضای این کمیته با اعمال مواد 93 و 94 به توبیخ کتبی محکوم شدند. قوانین. . این یک رای قطعی است.

5- در خصوص تخلف مجتبی ابراهیمی «مدیر رسانه ای» تیم نساجی مازندران به دلیل فحاشی، توهین و بدرفتاری با بازیکن حریف و به دلیل داشتن سابقه انضباطی، طبق ماده 54 آیین نامه و اعمال قانون. ماده 92 همین آیین نامه به پرداخت 300 میلیون ریال جریمه نقدی و دو جلسه محرومیت از حضور در مسابقات رسمی تیمی نساجی که شامل ممنوعیت حضور در کلیه استادیوم های فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی بود محکوم شد. این قسمت از رأی قابل اجرا و ظرف هفت روز از تاریخ ابلاغ به کمیته استیناف قابل تجدیدنظرخواهی است.

6- با توجه به تخلف عادل باباپور مربی تیم نساجی مازندران به دلیل بدرفتاری با مربی تیم حریف و ضربه عمدی به مربی تیم آلومینیوم طبق ماده 54 آیین نامه ممنوع است. باشگاه های فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی با توجه به سابقه انضباطی خود به پرداخت 400 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شدند. ضمناً در مورد شماره 1112 مورخ 8 دسامبر 1400، وی به مدت شش ماه تعلیق شد و در این مدت تعلیق تعلیق وی به تعلیق قطعی تبدیل شد.

7- با توجه به تخلف بی‌صدا الهام «سرمربی» تیم نساجی مازندران مبنی بر امتناع از رعایت قوانین با ورود به رختکن تیم علیرغم محرومیت از موضوع ماده 89 مقررات و به دلیل نقض اصول انصاف رفتار با تیم مقابل بر اساس ماده 64 آیین نامه و مصاحبه بعد از بازی و توهین به تیم مقابل و محمد نوازی وفق ماده 71 آیین نامه به دو جلسه محرومیت و محرومیت از حضور در کلیه مسابقات فوتبال، فوتسال و فوتسال محکوم شد. استادیوم های فوتبال ساحلی کشور و پرداخت 500 میلیون ریال جریمه نقدی. از طرفی ایشان در پرونده ده 51 مورخ 27 آنلاین 1400 سه جلسه محرومیت معلق داشتند که با ارتکاب این تخلف، این سه جلسه محرومیت معلق نیز به محرومیت قطعی تبدیل می شد. این تصمیم قابل اجرا است و در زمان مقتضی قابل تجدید نظر در کمیته استیناف است.

ضمناً پرونده برای رسیدگی به سایر شکایات باشگاه آلومینیوم اراک نیز مفتوح خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

دکمه بازگشت به بالا