ورزشی

فرهاد مچ جواد را خواباند/ سایه استقلال روی جام

استقلالی ها در برد مقابل فولاد خوزستان اختلاف خود در پرسپولیس را موقتا به 9 امتیاز رساندند و گام بلندی برای ثبت قهرمانی برداشتند.

به گزارش نازک نارنجی، از هفته بیست و هفتم لیگ برتر فوتبال ایران، فولاد از ساعت 19:45 در ورزشگاه شهدای فولاد اهواز میزبان استقلال بود که این دیدار با برتری دو بر صفر شاگردان مجیدی به پایان رسید.

امیرحسین حسین زاده در دقیقه 82 و صالح حردانی در دقیقه 73 برای استقلال و علیرضا کوشکی برای فولاد گلزنی کردند.

استقلال با این برد 63 امتیازی شد و در یک بازی دیگر اختلاف خود را با پرسپولیس به 9 رساند و پرسپولیس در صورت شکست مقابل سپاهان سه هفته مانده به پایان لیگ قهرمان می شود. فولاد خوزستان با 42 امتیاز به طور موقت در رده چهارم جدول باقی ماند.

نیمه اول

در دقیقه دوم حسین زاده وارد محوطه جریمه فولاد شد و قصد داشت یک پاس مناسب برای یمگا ارسال کند که عارف آقاسی توپ را قطع کرد. استقلال سپس با دو کرنر به پیروزی رسید که توسط بازیکنان فولاد مهار شد.

در دقیقه 39 عارف غلامی در موقعیتی مناسب به درون دروازه فرستاده شد که ضربه سر او توسط مدافع فولاد در لبه ورود به دروازه مهار شد.

نیمه دوم

در دقیقه 50 توپ از روی عارف غلامی گذشت که موقعیت مساعدی را برای ساسان انصاری رقم زد که سیدحسین حسینی در خروجی سریع او را از دست داد.

رنگ پریده: در دقیقه 52 وقتی صالح حردانی از دروازه عبور کرد، حسین زاده پس از مهار توپ، با ضربه ای زیبا و محکم دروازه شهاب گردان را باز کرد.

رنگ پریده: در دقیقه 73 در یک ضد حمله تند، صالح حردانی که برخلاف موقعیت همیشگی خود در سمت چپ زمین قرار داشت، با ضربه فنی مهدی پور و ضربه فنی از پشت دروازه تیم سابقش را باز کرد. جریمه. محل.

در دقیقه 81 ضربه فنی و ریباند ساسان حسینی باعث شد تا استقلال در محوطه شش قدم دروازه استقلال را به ثمر برساند. در دقیقه 86 وحید حیدریه در کمال ناباوری مقابل دروازه خالی استقلال صاحب توپ شد که سر مدافع فولاد به بیرون رفت.

گل: با پاس گل ساسان انصاری در داخل محوطه جریمه، علیرضا کوشکی در دقیقه 3+90 دروازه استقلال را باز کرد و امیدهای فولاد را زنده نگه داشت.

ترکیب آزادی: سید حسین حسینی، محمد دانشگر (کارت زرد)، رافائل سیلوا، عارف غلامی، زبیر نیک نفس (کارت زرد)، مهدی مهدی پور، صالح حردانی (وریا غفوری 81)، ابوالفضل جلالی، کوین یمگا (جعفر سلمانی 90)، امیرحسین زاده کارت) (ارسلان مطهری 81) و آرمان رمضانی (سعید مهری 68).

ترکیب فولاد: شهاب گردان، عارف آغاسی، موسی کولیبالی، مهدی شیری (علیرضا کوشکی 83)، وحید حیدریه، آرش رضاوند (محمد آبشک 33)، حمید بوهمدان، ساسان انصاری (کارت زرد)، آینده پاتوسی (محمدرضا خلعتبری 83)، محمدرضا عباسی. ریرا.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا