ورزشی

مماشاتی با دوپینگی های دو و میدانی نخواهیم داشت – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

هاشم صیامی گفت گفتن آنلاین در خصوص دوپینگ ورزشکاران در دو و میدانی گفت: برگزاری مسابقات در رده های سنی مختلف یکی از اقدامات فدراسیون است که در این راستا لیگ جوانان سال گذشته راه اندازی شد.

وی با بیان اینکه اردوهای ورزشکاران تیم ملی از ابتدای آبان ماه سال گذشته برگزار شده است، افزود: با وجود لغو بازی های آسیایی چین، اردوهای ما برای آماده سازی ورزشکاران و حرکت رو به جلو لغو نمی شود.

رئیس فدراسیون دوومیدانی اضافه کرد: اعضای مجمع عمومی برای انتخاب رئیس هیئت دوومیدانی خراسان جنوبی در فضای بسیار مساعدی رای دادند و نظرات خود را بیان کردند که با حمایت اداره کل ورزش و ورزش انتظار داریم. جوانان خراسان جنوبی گام های خوبی در دو و میدانی بگذارند بیایید عنوان اولین ورزش المپیکی را به خود اختصاص دهیم.

به گفته صیامی یکی از پیشنهاداتی که از سوی اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی به فدراسیون داده شده برگزاری جام زعفران در این استان در روز زعفران است که پیش بینی می کنیم در خراسان جنوبی برگزار شود.

وی با بیان اینکه امیدواریم در مسابقات جام زعفران بهترین ورزشکاران کشور را داشته باشیم، گفت: همچنین امیدواریم بتوانیم بهترین مربیان خراسان جنوبی را برای شرکت در کلاس های بین المللی معرفی کنیم و ورزشکاران این استان را به تیم ملی دعوت کنیم. اردوگاه ها.”

اشانتیون رئیس فدراسیون خراسان جنوبی

صیامی ادامه داد: اگر هیات دوومیدانی خراسان جنوبی تشخیص دهد که داور می تواند در مسابقات کشوری تصمیم گیری کند به قضاوت مسابقات کمک می کنیم و آموزش های لازم را می بینیم.

وی در ادامه با بیان اینکه اگر خراسان جنوبی تیمی را برای حضور در مسابقات کشوری بفرستد، هیچ ورودی از این تیم ها دریافت نخواهیم کرد، ادامه داد:
دو تا سه بار تلاش کردند.

رئیس فدراسیون دوومیدانی افزود: این موضوع را با جدیت دنبال و رصد می کنیم و به هیچ وجه اجازه نمی دهیم.

صیامی گفت: فدراسیون در تمام مسابقات و اردوهای ورزشی بسیار پیگیر است تا با مشکل مواجه شود. در باره او گفت: «ما هم نداریم. برنامه ها در حوزه آموزش نیز ادامه دارد».

وی با اشاره به اینکه در خراسان جنوبی بزرگان زیادی از جمله مرحوم شمشیری در این زمینه داریم، افزود: ظرفیت و استعداد بالایی در خراسان جنوبی در این بازی وجود دارد که دستاوردهای خوبی برای استان به همراه خواهد داشت. مرحله. “

انعقاد تفاهم نامه با آستان قدس رضوی

صیامی با بیان اینکه در زمینه تجهیزات مورد نیاز خراسان جنوبی کمک خواهیم کرد، افزود: همچنین در فدراسیون دوومیدانی با سربلندی هر کاری را برای خراسان جنوبی انجام خواهیم داد.

وی با بیان اینکه خراسان جنوبی یکی از استان‌هایی است که فدراسیون در حال حاضر تجهیزات آن را ارسال می‌کند، افزود: با توجه به ظرفیت‌های موجود در خصوص مربیان خوب در این استان، نباید مربیان را از استان‌های دیگر برای آموزش بیاوریم.

صیامی افزود: اگر ماهیانه مسابقه خیابانی در استان برگزار شود ورزشکاران احیا می شوند و استعدادهای خوب شناسایی می شوند.

به گفته وی، باید از ظرفیت ادارات در مناسبت های مختلف به خوبی استفاده شود و کارشناسان به این نتیجه رسیده اند که پیست های خاکی بهترین مسیر برای ورزشکاران است.

رئیس فدراسیون دوومیدانی گفت: پیست دو و میدانی ورزشگاه غدیر بیرجند استانداردهای لازم را ندارد و نیازمند بهسازی است.

وی از انعقاد تفاهم نامه با آستان قدس رضوی خبر داد و افزود: آستان قدس رضوی در قالب این تفاهم نامه هزینه ورزش های مرتبط با دو و میدانی را در سه استان پرداخت می کند که یکی از آنها خراسان جنوبی است.

دکمه بازگشت به بالا