اجتماعی

تامین نیازهای بهداشتی و درمانی مقابله با کرونا/ بیش از نیاز دارو و واکسن داریم

نازک نارنجی/ گیلان فرمانده ستاد عملیات کشوری کرونا با اشاره به تلاش دولت برای تامین ارز بهداشتی و درمانی و تجهیزات پزشکی گفت: اقدامات خوبی را برای رفع نیازهای بهداشتی و درمانی کرونا و فراتر از نیازهای واکسن، دارو و تجهیزات شاهد بوده ایم. انجمن. ” نه من

سردار محمدحسین سپهر در حاشیه این نشست در ستاد مدیریت کرونا گیلان به تشریح تلاش‌های گیلانی‌ها در دوران تحمل کرونا پرداخت و گفت: موفقیت در بحران کرونا و واکسیناسیون گیلان افتخار است و باید به عنوان دانش و تجربه ثبت شود. همواره. ” و نجات پیدا کن

وی با بیان اینکه استان گیلان همراه با قم دچار بیماری عروق کرونا ویروس قلب بود و خوشبختانه در این بحران نیز موفق بود، افزود: مدیریت صحیح کرونا در استان با همراهی و همدلی مردم محقق شد و باید از آن قدردانی کرد.

فرمانده قرارگاه عملیاتی ستاد ملی کرونا با بیان موفقیت گیلان در طرح شهید سلیمانی گفت: نه تنها بحران کرونا، که تداوم و تثبیت طرح شهید سلیمانی راهبردی عینی برای عبور از همه چیز است. بحران ها؛ همچنین از نیروهای مسلح به ویژه سپاه و بسیج در مقابله با تهدید بیولوژیکی کرونا تشکر می کنیم.

سپهر با بیان اینکه عادی سازی بیماری های عروق کرونا ویروس قلب بدون توجه به تلاش های متخصصان بهداشت و درمان است، گفت: امروز یکی از کشورهایی هستیم که در زمینه پیشگیری از بیماری های عروق کرونا ویروس از جایگاه خوبی برخوردار هستیم و بنابراین باید تلاش کنیم تا مدیریت کنیم. بیماری های عروق کرونا ویروس قلب، آموزش و پرورش و فعالیت های اقتصادی و فرهنگی، گردشگری، حمل و نقل و… ادامه یابد و کشور تعطیل نشود.

وی با اشاره به تلاش دولت برای تامین ارز تجهیزات بهداشتی و دارویی گفت: اقدامات خوبی را برای رفع نیازهای بهداشتی کرونا شاهد بوده ایم و واکسن، دارو و تجهیزات زیادی نسبت به نیاز جامعه داریم. و رئیس جمهور بر حذف هزینه های پزشکی که نقش مهمی در بیماری عروق کرونا ویروس دارد تاکید کرد.

فرمانده ستاد ملی کرونا در ادامه بر لزوم انجام مطالعات بومی و اقتضایی در استان بحران تاکید کرد و گفت: این ویروس شرور و سایر تهدیدات برطرف شده است.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا