حوادث

کشف ۱۲۴ هزار داروی احتکار شده در شهرری/ دستگیری سارق دلارهای تبعه خارجی

فرمانده انتظامی شهرستان ری از کشف انبار دارو، آرد و روغن در این شهرستان خبر داد.

به گزارش نازک نارنجی سرهنگ دوستعلی جلیلیان درباره اجرای فاز جدید طرح تندر در شهر ری بیان کرد: در این طرح 24 سارق منهدم و 164 سارق و 9 سارق دستگیر شدند.

وی درباره دستگیری خرده فروشان مواد مخدر در این مرحله از طرح رعد گفت: در عملیات پلیسی 37 خرده فروش مواد مخدر دستگیر شدند.

دوستعلی جلیلیان ادامه داد: از دیگر دستاوردهای این طرح کشف 29 قبضه سلاح سرد و 102 قبضه سلاح سرد است.

فرمانده انتظامی شهرستان ری در خصوص آرد و روغن و سوخت قاچاق کشف شده گفت: برای اجرای این طرح و برخورد با کلاهبرداران 40 تن آرد، 75 تن روغن خوراکی و 30 هزار لیتر سوخت قاچاق کشف شد. .

به گفته وی، کارشناسان ارزش اموال مکشوفه در این مرحله از پروژه را بیش از 180 میلیارد ریال برآورد می کنند.

دوستعلی جلیلیان با بیان اینکه در این شهرستان شاهد کاهش 9 درصدی سرقت، 45 درصدی دستگیری و 27 درصدی کشفیات بوده ایم، به مراکز مشاوره صلح و سازش مراجعه کرد. اجرای پروژه های تندر تا رضایت حداکثری شهروندان ادامه خواهد داشت.

سرقت 16000 دلار با راهنمایی یک تبعه خارجی

فرمانده انتظامی شهرستان ری درباره دستگیری سارق 16 هزار دلاری کیف یکی از شهروندان کشور همسایه نیز گفت: یکی از شهروندان کشور همسایه با مراجعه به کلانتری عبدالعظیم(ع) مبلغ 16 هزار دلار را اعلام کرد. پول نقد از کیفش دزدیده شد

وی ادامه داد: با اعلام این شکایت تیمی از بازپرسان پرونده آن را در دستور کار خود قرار دادند و شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان را آغاز کردند.

رئیس پلیس ری گفت: تیم عملیات پلیس با مشاهدات و بررسی های میدانی به سرنخ های متعددی دست یافته است که نتایج نشان می دهد سرقت با راهنمای گمشده انجام شده است. بر این اساس این مرد دستگیر و برای تحقیقات بیشتر به کلانتری منتقل شد.

جلیلیان تصریح کرد: در تحقیقات انجام شده متهم به بزه انتسابی اعتراف و دلارهای مسروقه کشف و متهم پس از تکمیل تحقیقات پلیسی به مرجع قضائی معرفی شد.

10 میلیارد ریال مواد مخدر مخفی در شهرستان ری کشف شد

فرمانده انتظامی شهرستان ری همچنین از کشف 124 هزار عدد قرص و شربت مخفی در این شهرک خبر داد و درباره جزئیات آن گفت: ماموران انتظامی قلعه نو اطلاعاتی مبنی بر اختفای مواد مخدر در محدوده میدان معلم ری کشف کردند. شهرستان در جریان تحقیقات خود.نتیجه تحقیقات اولیه به مرجع قضایی اعلام شد.

وی ادامه داد: پس از هماهنگی قضایی گروهی از ماموران به همراه بازرسان اداره تعزیرات و اصناف از این منطقه بازدید کردند که در این بازدید 124 هزار عدد قرص و شربت کشف شد. این داروها برخلاف مقررات قانونی و بهداشتی نگهداری می شوند.

به گفته وی، کارشناسان ارزش اموال مکشوفه را 10 میلیارد ریال برآورد می کنند.

دوستعلی جلیلیان با بیان اینکه از داروهای کشف شده، تعداد زیادی داروهای کمیاب وجود دارد، گفت: کشفیات با دستور قضایی در اختیار شاکیان قرار گرفت.

وی در پایان گفت: در این عملیات یک نفر دستگیر و دو دستگاه خودروی ارتکاب جرایم توقیف و به مراجع قضایی تحویل داده شد.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا