ورزشی

OCA و میزبان شرایط سختی برای تعیین زمان بازیها در سال آینده دارند

فخری: OCA و میزبان شرایط سختی برای اطلاع از زمان بازی های سال آینده دارند

پیمان فخری گفت: با توجه به تماس هایی که در چند ماه گذشته با کمیته برگزاری بازی ها برای دریافت دفترچه کووید 19 داشته ایم و همیشه قول چند ماه دیگر داده اند یا گفته اند که الان صبر کنید، مشخص است که بازی ها اتفاق می افتد.به تعویق انداختن، اما چالش اصلی آنها تاریخ دقیق را تعیین می کنند، بنابراین کمی تردید می کنند.

به گزارش خبرگزاری برن، پیمان فخری سرپرست کاروان اعزامی به بازی های آسیایی هانگجو گفت: متوجه شدیم که این بازی ها با توجه به شرایط کشور میزبان لغو می شود اما منتظرند تا آن را مطرح کنند. در زمان و مکان مناسب.» به نوعی نمی توانند زمان دقیق برگزاری این بازی ها را در سال آینده مشخص کنند.

رئیس مرکز مانیتورینگ تیم های ملی گفت: در واقع باید رایزنی گسترده ای با فدراسیون های جهان در خصوص مسابقات مهم سال آینده مانند کسب سهمیه المپیک پاریس، جام جهانی، جام جهانی، گرندپری و سایر مسابقات مهم انجام شود. و معمولا در ماه اوت. ، در ماه های سپتامبر و اکتبر برگزار می شود، بنابراین جلب توجه فدراسیون های جهان برای تغییر برنامه مسابقات خود بسیار دشوار است.

وی افزود: حتی برای المپیک توکیو که کمیته بین‌المللی المپیک مسئولیت فدراسیون‌های جهان را برعهده دارد، تعیین زمان جدید بسیار سخت است، بنابراین موضوع از سوی شورای المپیک آسیایی و کشور میزبان در آسیا پیگیری می‌شود. بازی هایی برای تعیین فصل جدید در سال آینده.” سخت و چالش برانگیز است و بازی های زیادی باید به میزبانی بازی های آسیایی منتقل شود.

رئیس کاروان اعزامی در بازی های آسیایی هانگجو در پایان خاطرنشان کرد: کمیته ملی المپیک طبق برنامه ریزی قبلی و بدون توجه به احتمال حضور حدود 1500 ورزشکار، مسئول، مربی و کادر ناظر برای اعضای نهایی کاروان اعزامی سه نفره، پیش ثبت نام کرد. نمودار پرواز سه گروه چارتر و بدون دغدغه به سراغ این بازی ها بروید. در واقع کارهایی که باید به موقع انجام می شد طبق برنامه انجام شد اما همانطور که پیش بینی می شد با تعویق بازی های میزبان مواجه شدیم. اردوهای آماده سازی بازی های آسیایی هانگزو با هماهنگی فدراسیون ها به تعویق می افتد.

انتهای پیام//

دکمه بازگشت به بالا