ورزشی

مجیدی: گل بدی خوردیم/ از بازیکنانم راضی هستم

به گزارش خبرگزاری نازک نارنجی؛ فرهاد مجیدی سرمربی استقلال پس از تساوی یک بر یک تیمش مقابل سپاهان در هفته بیست و پنجم لیگ برتر گفت: زود به گل رسیدیم و گل خوردیم اما گل بدی خوردیم. در نیمه دوم خوب بازی کردیم. بازی سنگین و سختی مقابل سپاهان داشتیم. باید با برنامه مقابل این تیم بازی کرد. این تیم بازیکنانی دارد که می توانند نتیجه بازی را تغییر دهند. از عملکرد تیمم راضی هستم. سپاهان شرایط بهتری دارد و در بازی است. اگر خوش شانس بودیم برنده می شدیم. از فردا روی دیدار مقابل شهر خودرو تمرکز خواهیم کرد.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر شکستن رکورد گفت: من هرگز به دنبال رکورد نبودم. تنها هدف من کسب عنوان قهرمانی است و امیدوارم بتوانیم با تلاش برای مدیریت باشگاه و با حمایت هواداران، قهرمانی را کسب کنیم.

مجیدی درباره عملکرد داور و همچنین بازی های مقابل استقلال گفت: داور عملکرد خوبی داشت. حتی در صورت پیروزی هم همین را می گویم، هنوز 5 بازی در پیش داریم، هر 5 بازی برای ما حساس تر است و از بازیکنان می خواهم با جدیت تمام در این بازی ها حضور داشته باشند.

سرمربی استقلال درباره گل هایی که در این بازی به ثمر رساندیم گفت: اولین گلی که زدیم در تمرینات به ثمر رسید اما گل بدی خوردیم اما از عملکرد بازیکنانم راضی بودم و همه آنها راضی هستند.

او درباره تاکتیک‌هایی که در این بازی‌ها استفاده می‌شود، گفت: هدف من برد است. استراتژی های من می تواند با هر بازی متفاوت باشد. این را از ابتدا به بازیکنانم گفتم و آنها شاگردان بسیار خوبی بودند. تیمی که چند هدف دارد شرایط خوبی دارد. تیمی که چند هفته است شکست نخورده است، شخصیت خوبی دارد. استراتژی ما این بود که از ارتفاعات یک موقعیت ایجاد کنیم که در نهایت به گل رسیدیم اما ضعیف به ثمر رسیدیم.

سرمربی استقلال در نهایت درباره محرومیت سیدحسین حسینی برای بازی بعدی آبی ها گفت: مشکلی با دروازه بان نداریم. حسینی و رضایی می توانند در تیم ملی فیکس شوند. مطمئنم با حمایت غلامپور این دو دروازه بان حرف های زیادی برای گفتن دارند.

257 258

دکمه بازگشت به بالا