اجتماعی

میانگین حضور روزانه ۵۷ دقیقه ای دانش آموزان در «شاد» طی دوران کرونا

وزیر آموزش و پرورش به نگهداری 24 هزار کلاس درس در مدرسه تلویزیون ایران اشاره کرد و از تشکیل ستاد راهبری آموزش و پرورش در فضای مجازی برای ارتقای آموزش در دوران پسابرجام خبر داد.

به گزارش نازک نارنجی، یوسف نوری به ویژه برنامه مدرسه تلویزیون که به مناسبت هفته معلم روی آنتن می رفت از شبکه آموزش سیما پخش شد. این در 31 مارس 2017 همزمان با فوران کرونا به فضا پرتاب شد و قبلاً هرگز اتفاق نیفتاده است. برای ایجاد 24000 کلاس در یک مدرسه تلویزیونی در این فصل.

وی افزود: باید در دوران کرونا و یا بعد از آن در آینده تناسخ تربیتی داشته باشیم. برای این منظور یادگیری مبتنی بر حاکمیت فضای مجازی ایجاد شد و طبیعتا آموزش ما باید آموزش ترکیبی باشد.

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه شبکه شاد به طور متوسط ​​شامل 11 میلیون دانش آموز به میزان 57 دقیقه در روز است، گفت: در این اردو برنامه ریزی می شود و نقش هر یک از عوامل کمک و تعیین کننده است. دستیاران ما

نوری ادامه می دهد: ما چهار رکن آموزش و پرورش داریم که در آن می توان از رسانه صحبت کرد. خیرین یکی دیگر از ارکانی هستند که از ظرفیت آنها برای ساخت مدرسه استفاده گسترده می شود و رسانه ها هم همینطور. باید شبکه آموزش سیما را به سمت رویکرد تعاملی سوق دهیم.

وی با قدردانی از معلمان کشورمان که در این دو سال زحمات زیادی برای ادامه تحصیل کشیدند، گفت: این نشان دهنده احساسات سرکوب شده در دوران قرنطینه است و معلمان ما برای بازگرداندن آنها به چهره سخت تلاش می کنند. -آموزش جلویی که باید قدردانی کرد.

ادامه داد

دکمه بازگشت به بالا