ورزشی

می‌خواهیم در ۶ بازی باقی‌مانده فلسفه‌مان را پیاده کنیم

سرمربی مس رفسنجان یکی از حسرت هایش در این تیم را نداشتن هوادار برای جشن قهرمانی مس در لیگ یک و صعود این تیم به لیگ برتر می گوید.

به گزارش نازک نارنجی، مس رفسنجان و فجر سپاسی فردا (سه شنبه) در چارچوب هفته بیست و پنجم لیگ برتر در رفسنجان به مصاف هم می روند. محمد ربیعی سرمربی مس رفسنجان در نشست خبری پیش از بازی گفت: می دانم هواداران ما بلیت بازی فردا را خریده اند و بعد از دو سال و چند سال به ورزشگاه خواهند رفت. فردا بازی مهمی داریم. برای من و باشگاه مان مهم است که در 6 بازی باقی مانده فصل، فارغ از نتیجه هر چه باشد، فلسفه خود را ادامه دهیم و کیفیت خوبی داشته باشیم.

وی افزود: خیلی خوشحالم که یکی از هم تیمی های خیلی خوبم در سال گذشته یعنی آقای سرآسیایی هدایت تیم فجر را برعهده داشت. از صمیم قلب برای او و تیمش آرزوی موفقیت و بهروزی روزافزون دارم.

سرمربی مس رفسنجان درباره حضور تماشاگران در ورزشگاه گفت: متأسفانه در هفت هشت بازی باقی مانده لیگ یک به دلیل شرایط کرونا، حضور مردم در ورزشگاه نداریم. یکی از حسرت های من حضور هواداران مس رفسنجان در جریان صعود این تیم به لیگ برتر و جشن قهرمانی این تیم بود. ما تمام سال گذشته و 24 هفته امسال را بدون تماشاگر بازی کردیم. پارسال جزو هشت تیم برتر بودیم و امسال در نیمه بالای جدول قرار داشتیم و از این رو می خواستیم تماشاگرانمان به ورزشگاه بیایند.

ربیعی درباره حمایت مسئولان رفسنجان از این تیم گفت: از آنها تشکر می کنم. حضور این افراد مایه قوت و دلگرمی برای همه اعضای تیم است، تیم این بزرگواران و مردم رفسنجان. مردم رفسنجان به خصوص در 20-25 روز گذشته به من لطف داشتند و به عنوان یک شهروند افتخاری رفسنجانی می توانم بگویم که خیلی آنها را دوست دارم.

وی در نهایت درباره باخت مس مقابل فجر گفت: شاهین توکلی را در بازی فردا نداریم چون چهار کارته دارد. مهدی ترکمان و یونس اکبرپور را هم به دلیل مصدومیت در جامعه نداریم.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا