حوادث

اضافه خدمت کدام سربازان بخشیده می‌شود؟

نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد: بخشودگی اضافه کار سالانه مشمولان وظیفه که اخیراً از سوی رئیس سازمان وظیفه عمومی فرماندهی کل قوا ابلاغ شده است، تنها شامل بخشودگی اضافه کار نیروی انتظامی می شود. سربازان در سراسر کشور و شامل سربازان وزارت دفاع، سپاه و ارتش جمهوری اسلامی نمی شود.

به گزارش نازک نارنجی، سازمان وظیفه عمومی با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: اضافه کار سالانه مشمولان وظیفه که اخیراً از سوی رئیس سازمان وظیفه عمومی به فرماندهی کل کشور ابلاغ شده است، صرفاً شامل اضافه کار نیروی انتظامی حداکثر تا تاریخ 1/12/12 می باشد. 1400 و شامل سربازان وزارت دفاع، سپاه و ارتش جمهوری اسلامی نمی شود.

در این اطلاعیه تاکید شده است که اخطار بخشودگی اضافه کار فقط شامل سربازان فرماندهی انتظامی کل می شود: اضافه کار سالانه (پشت دفترچه) کلیه سربازان فرماندهی انتظامی تا پایگاه خدمت در تاریخ 1/12/1300، کاملا متاهل و مجرد می باشد. سربازان او به مدت 2 ماه مورد عفو قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، به مشمولانی که غیبت سالانه نداشته باشند با در نظر گرفتن ماموریت های سازمان و در صورت رضایت فرماندهان محترم یگان ها از انجام خدمت وظیفه یک ماه مرخصی تشویقی داده می شود. کارکنان

توجه داشته باشید: دست اندرکاران و خانواده های آنان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir، سامانه تلفن گویا به شماره 096480 و یا کانال پیام رسان سروش سازمان به نشانی khabaresabazi @ از اخبار مربوطه مطلع شوند.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا