ورزشی

دبیر: هر کسی جای من بیاید باید همین راه را برود – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی در حاشیه ‘بازدید وزیر ورزش از اردوی تیم های کشتی فرنگی’ گفت: روز اول که به فدراسیون آمدم قرار ملاقات گذاشتم. به همه ما سعی می کنیم بهتر شویم و به روزهای خوبش برگردیم.» اگر می خواهیم قهرمان شویم باید در همه زمینه های کشتی قوی باشیم و فقط یک کشتی گیر خوب نمی تواند قهرمان شود.

وی در گفتگو با وزیر ورزش گفت: از جوانی به یاد شما هستم که به محل ما آمدید. ورزشکار باید بداند که بدون ریاضت نمی تواند قهرمان المپیک شود. قهرمانی به موقعیتی دست می یابد که از لذت های زودگذر می گذرند. شادی طلای المپیک ماندگارتر است. اجازه دهید آن را به حال. بخشی از موضوع این است که فدراسیون باید آرامش و آسایش را برای تیم های ملی فراهم کند و هیچ استرسی به کشتی گیر منتقل نشود.

رئیس فدراسیون کشتی گفت: حدود 300 قهرمان جهان و المپیک داریم. فدراسیون کشتی زیر نظر وزارت ورزش است، اما خود کشتی خیلی بزرگتر از وزارت ورزش است. من یک بخش را نیز مدیریت می کنم. کره، ژاپن، آمریکا و بریتانیا در تکواندو، جودو، بسکتبال و فوتبال مغرضانه هستند. کشتی ورزش صادراتی ماست. همه ما با خودمان درگیر هستیم یا خاطراتی داریم.

دبیر در پایان خطاب به وزیر ورزش گفت: آقای وزیر از شما حمایت می کنیم، بنا و مربیان ما الان اینجا هستند. کادرفنی مستقل و خارجی ما خیلی خوب هستند و چیزی که فکر می کنیم المپیک پاریس است. چهارمین تیم غرب و دومین تیم آزاد را به مسابقات قهرمانی آسیا اعزام کردیم و ببینید چند مدال طلا گرفتیم. هرکس به جای من می آید باید از این راه برود. برنامه ما مشخص بود و برای نوشته هایمان طلا می گرفتیم.

دکمه بازگشت به بالا