اجتماعی

قیمت دارو نسبت به سال گذشته تغییری نخواهد کرد

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: تصمیم بر این است که قیمت دارو نسبت به سال گذشته تغییری نداشته باشد. البته در چند ماه گذشته ما کوچکترین افزایش قیمت را داشته ایم و نمودارها این را نشان می دهند.

به گزارش نازک نارنجی، بهرام عین اللهی پس از شرکت در جلسه امروز (شنبه، 14 اردیبهشت) کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در جمع خبرنگاران گفت: در این جلسه آخرین وضعیت واردات، تولید و فرآوری توزیع دارو و تجهیزات پزشکی و برنامه های آن توسط وزارت بهداشت منطقه با حضور مسئولان وزارت بهداشت و سازمان غذا و دارو مورد بازرسی قرار گرفت؛ اعضای فعلی کمیسیون قبلا رئیس دانشگاه و وزیر بودند و افراد بسیار با استعدادی هستند و ما آن را یک نیرو بدانیم؛ ما سعی می کنیم این جلسات را حفظ کنیم و مسائل و مشکلات مختلف را مورد بحث و بررسی قرار دهیم و برای حل آنها راه حل پیدا کنیم.

وی ادامه داد: جلسه امروز جلسه خوبی بود و تصمیم بر این شد که قیمت دارو نسبت به سال گذشته تغییری نداشته باشد؛ در چند ماه اخیر کمترین افزایش قیمت را داشتیم و نمودارها نشان می دهد.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، عین اللهی با بیان اینکه در کشور با کمبود دارو مواجه نیستیم، گفت: برای ما بسیار مهم است که با کمبود دارو مواجه نشویم.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا