ورزشی

دیدار دوستانه آمریکا با اروگوئه قبل از جام جهانی

فدراسیون فوتبال آمریکا اعلام کرد که تیم ملی فوتبال آمریکا در مرحله مقدماتی جام جهانی 2022 در 5 ژوئن در کانزاس سیتی میزبان اروگوئه خواهد بود.

گرگ برهالتر، سرمربی تیم ملی آمریکا، بازی دوستانه خود با مراکش را از اول ژوئن در سینسیناتی آغاز خواهد کرد و سپس با لوئیس سوارز از اتلتیکو مادرید و ادینسون کاوانی از منچستریونایتد به مصاف اروگوئه خواهد رفت.

برهالتر گفت: “ما مشتاقانه منتظر رویارویی با یک حریف سطح بالا برای آماده شدن برای جام جهانی هستیم.” اروگوئه استعدادهای در سطح جهانی دارد و یکی از تیم های برتر آمریکای جنوبی است. این بازی به تیم ما کمک می کند تا برای موفقیت در قطر آماده شود.

حریف تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات جام جهانی لیگ ملت‌های کونکاکاف که 10 ژوئن در آستین تگزاس برگزار می‌شود، میزبان گرانادا است و چهار روز بعد به مصاف السالوادور می‌رود.

اروگوئه ای ها امسال در گروه H با غنا، کره جنوبی و پرتغال همگروه هستند. همچنین آمریکا در گروه B به مصاف انگلیس، ایران و اسکاتلند، ولز یا اوکراین خواهد رفت.

به گزارش شفاف، تیم ملی فوتبال آمریکا پس از یک فصل غیبت توانست جواز حضور در جام جهانی را کسب کند. البته این تیم برای صعود به جام جهانی کار آسانی نبود و در ابتدا با شروع بد خود، بسیاری از آمریکایی ها را نگران کرد که اتفاقات گذشته برای این تیم بیفتد، اما در نهایت توانستند این تیم را از دست بدهند. بر فراز. مجوز حضور در جام جهانی .

دکمه بازگشت به بالا