اجتماعی

مصرف آب با نیاز گلستان همخوانی ندارد/ گلایه از غیب مدیران در جلسه شورای مدیریت بحران

نازک نارنجی/ گلستان سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استاندار گلستان گفت: مصرف آب و برق با نیاز و ظرفیت استان گلستان همخوانی ندارد.

سید محمدرضا سیدالنگی پیش از ظهر امروز در ستاد هماهنگی و فرماندهی عملیات مقابله با بحران استان گلستان ضمن گلایه از عدم حضور برخی مدیران در جلسه اظهار داشت: برخی از مدیران جلسه را ترک کردند، جای تعجب است که چگونه در جلسه برگزار شد. شورای مدیریت بحران برخی از مدیران بدون اجازه استاندار گلستان جلسه را ترک کردند و برخی مدیران در جلسه نبودند و افرادی را که در جلسه نبودند اعزام کردند.

وی افزود: سال گذشته مشکلاتی در حوزه آب و برق وجود داشت و امسال نیز این مشکلات همچنان وجود دارد و اداره کل هواشناسی گلستان گزارش خوبی را به شورای تعدیل خشکسالی آب ارائه کرد که در این جلسه نیز تکرار شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گلستان با بیان اینکه امسال گلستانی ها با هوای گرم مواجه هستند و مصرف آب و برق مطابق با نیاز استان نیست، یادآور شد: کاهش.

سیدالنگی به اقدامات لازم برای پیشگیری از آتش سوزی و اقدام به موقع برای پیشگیری از آتش سوزی اشاره کرد و افزود: 10 میلیارد تومان اعتبار از ستاد سفر برای تجهیز این بخش اختصاص یافته است که به منابع طبیعی و مدیریت حوزه آبخیز گلستان کمک می کند.

وی افزود: اخیرا با استاندار گلستان جلسه ای با وزیر نیرو داشتیم که نشان از اعتبارات خوبی در حوزه آبفا، آب منطقه ای و برق منطقه ای داشت.

سرپرست دفتر هماهنگی امور عمرانی استانداری گلستان با بیان اینکه در حوزه آب، جذب اعتبارات و شروع پروژه ها برای ما بسیار حائز اهمیت است، تاکید کرد: در جلسه ای با وزیر نیرو هزار میلیارد تومان مازاد بر آن شد. اعتبار است. به استان گلستان اختصاص یافته است و یکی از مدیران ذیربط جذب این اعتبارات است.
انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا