استان ها

برای رفع موانع تولید مصمم هستیم

به گزارش خبرگزاری نازک نارنجی استان چهارمحال و بختیاری به نقل از روابط عمومی استانداری،لامعلی حیدری وی در مراسم تجلیل از صنعتگران و معدن کاران چهارمحال و بختیاری با تاکید بر اینکه صنعت در حال حاضر یکی از مولفه های قدرت اقتصادی است، اظهار داشت: تولیدکنندگان نقش موثری در جنگ اقتصادی دارند، این مجموعه نیز می تواند گام های موثری در راستای تحقق بخشیدن به اقتصاد کشور بردارد. شعار سال

استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه پتانسیل های بسیار بالایی در استان وجود دارد، گفت: نرخ بیکاری در استان بالا است، می توان با تکیه بر این ظرفیت ها اشتغال پایدار ایجاد کرد.

وی افزود: بیش از چهارده سال است که ایران در محاصره اقتصادی بوده و با انواع مجازات ها مواجه بوده است، اما صنعتگران با الگوبرداری از شهدای این عرصه، در جنگ اقتصادی با دشمنان و در سراسر جهان فداکاری می کنند. مرز ها. “

حیدری با تاکید بر اینکه نباید از مشکلات هراسی داشته باشیم، تصریح کرد: دولت سیزدهم گام های بلندی برداشته است، ما در استان مصمم به رفع مشکلات و رفع موانع تولید هستیم، مشکلات استان را در سطح کلان مسئولان برجسته کرده ایم. .

استاندار چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: برای حل مشکلات باید دست به دست هم دهیم، بخشی از مشکلات استان در سفر رئیس جمهور حل می شود، ورود بخش خصوصی در بخش های مختلف باید خوب باشد. بخش خصوصی معجزه می کند و باید از سرمایه گذاران تشکر کرد.

وی با بیان اینکه توسعه شهرک های صنعتی در دستور کار است، گفت: احیای واحدهای صنعتی راکد باید در اولویت قرار گیرد، احداث دهکده فرش، تکمیل زنجیره آهن، توسعه صنایع تبدیلی و تکمیلی، توسعه. کارخانه چادر مشکی و … در دستور کار قرار دارد. موانع و بوروکراسی نباید صنعتگران را ناامید کند.

حیدری تصریح کرد: در سفر رئیس جمهور اعتبارات خوبی به چهارمحال و بختیاری داده می شود که باید از این سفر استفاده کنیم.

دکمه بازگشت به بالا