استان ها

احیای شب نوزدهم در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا، مراسم احیای شب نوزدهم ماه مبارک رمضان از اولین شب های قدر با حضور دانشگاهیان و با اجرای سخنرانی، دعا و عزاداری برگزار شد. نذورات و نذورات و … در دانشگاه آزاد اسلامی (ادامه مطلب)

به مناسبت شب ترور حضرت امیرالمؤمنین امام علی (ع)، مراسم عزاداری و احیای شب قدر با حضور بیش از 150 نفر از مداحان آن امام همام (هیئت، اساتید، کارکنان) .و دانش آموزان با خانواده) در مسجد النبی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد برگزار شد.

مراسم پرفیض و نشاط آور احیای شب نوزدهم ماه مبارک رمضان با سخنرانی استاد برجسته حجت الاسلام رضا قاسمی نژاد مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی چهارمحال و بختیاری برگزار شد. و مدح اهل بیت (ع).

رستاخیز شب نوزدهم در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی

تلاوت قرآن توسط قاریان و حافظان قرآن کریم، قرائت دعای پرفیض جوشن کبیر و سخنرانی، تلاوت قرآن و گذراندن صبحگاه از برنامه های شب های قدر دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد است.

همزمان با فرارسیدن لیالی پرفیض قدر مراسم سخنرانی، دعا، تعزیه خوانی و عزاداری با حضور مسئولین، کارکنان و دانشجویان مسجد امام جعفر صادق(ع) دانشگاه آزاد اسلامی واحد فیروزآباد برگزار شد.

ویژه برنامه های شب قدر (نوزدهم) از ساعت 23 آغاز و تا ساعت 3 بامداد ادامه دارد. دعای افتتاح، تلاوت سفر پرفیض عاشورا، دعای دعا، تلاوت، دعای جوشن کبیر و در نهایت تلاوت قرآن و بحث فاجعه در برنامه های احیای شب قدر. دانشگاه آزاد اسلامی واحد فیروزآباد Ang.

رستاخیز شب نوزدهم در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی

حجت الاسلام مهدی شهبازی روحانی، اعزام از قم را یکی از پرهیزگارترین شب های سخنرانی لیالی قدر دانست که شامل امور مهم و بزرگی چون نزول اجمالی قرآن، فضای باطنی و خاص معنوی و تجلی است. از رحمت الهی و آمرزش گناهان.

شهبازی با بیان اینکه عبادت در این شب ها با احادیث و روایات قابل مقایسه با شب های دیگر قابل مقایسه نیست، توفیق انجام اعمال خاص شب قدر را یکی از نعمت های ویژه خداوند بر روزه داران مؤمن می داند که روزه داران این ماه را دارند. به این شب بزرگ راه پیدا کنند، حقیقت را خواهند فهمید و به حقیقت تبدیل خواهند شد.

مراسم احیای شب نوزدهم ماه مبارک رمضان با حضور روح الله امیری دلویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گنابادبسیاری از دانشجویان و کارکنان این دانشگاه در مسجد و در کنار مزار شهدای گمنام آرمیده واحد گناباد برگزار شدند.

رستاخیز شب نوزدهم در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی

در این مراسم که با فعالیت های فرهنگی و اجتماعی و با همکاری صمیمانه دانشجویان بسیجی دانشگاه برگزار شد، پس از قرائت دعای پرفیض جوشن کبیر، مداحان اهل بیت (ع) در مقام رفیع مولای متقیان، امام علی (ع)، اولین شهید محراب. آنها پرداخت کردند.

در پایان مراسم نیز شرکت کنندگان به عنوان صبحانه میهمان فیض اهل بیت(ع) بودند.

همزمان با لیالی قدر 300 پرس غذای گرم به همت بسیج دانشجویی شهید آوینی برگزار شد. دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیضا طبخ و بین نیازمندان شهر توزیع شد.

رستاخیز شب نوزدهم در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی

این رزمایش خیرخواهانه با حمایت خیرین و سپاه فجر بیضا و با هدف کمک به خانواده های کم درآمد برگزار شد.

انتهای پیام/4062/

دکمه بازگشت به بالا