ورزشی

بازدید سجادی از استادیوم در حال تخریب ۵ آنلاین آبادان

نازک نارنجی/ خوزستان وزیر ورزش و جوانان از ورزشگاه 5 آنلاین آبادان با قدمتی 35 ساله بازدید کرد.

سیدحمید سجادی امشب 29 فروردین ماه پس از بازدید از پروژه های نیمه تمام ورزشی در شهرهای ماهشهر و خرمشهر به آبادان سفر کرد و در جریان وضعیت ورزشگاه 5 آنلاین آبادان قرار گرفت.

به گزارش نازک نارنجی، روند عملیات اجرایی این ورزشگاه از سال 88 آغاز شد اما این ورزشگاه به دلیل اجرای بتن با آب نامناسب و شور، بتن سازه ای بی کیفیت و تیرها و ستون های بتنی تخریب شد. نتایج هسته ای و نمونه های آزمایشگاهی نیز نشان می دهد که امکان بهره برداری یا تعمیر پروژه وجود ندارد و تخریب سازه ضروری است که برای تخریب و ساخت 3 میلیون ریال اعتبار نیاز است.-usab.

گفتنی است در سال 95 وزیر سابق ورزش و جوانان از این ورزشگاه بازدید کرد و در آن سال وزیر اعلام کرد که قرار است با همکاری منطقه آزاد اروند و بخش خصوصی این ورزشگاه بازسازی شود. کائون

وزیر کشور همچنین از زمین چمن مصنوعی جنوب آبادان بازدید کرد. این طرح با اعتباری بالغ بر 40 میلیون ریال از محل مسئولیت های اجتماعی نفت و 10 میلیون ریال از محل اعتبارات ابلاغی کشوری اعتبار دارد.

مشکل این پروژه این است که زمین محل پروژه که متعلق به شرکت پالایش نفت است، تملک شده و اقداماتی برای واگذاری آن انجام شده که هنوز تصمیمی به نتیجه نرسیده است.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا