اجتماعی

دانش‌بنیان صرفاً یک کار اقتصادی یا صنعتی نیست/ لزوم استفاده از دانش‌بنیان‌ها در ترویج دین

نازک نارنجی/ گلستان مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گلستان با بیان اینکه باید شعار سال را به همه مولفه ها تعمیم دهیم، گفت: امروز برای ایجاد محصولات فرهنگی و ترویج و تبیین دین به شدت نیازمند حوزه دانش و فناوری های نوین هستیم. ..”

حجت الاسلام عباسعلی گرزین که قصد تصرف لیالی قدر در استان گلستان را دارد، در گفت وگو با خبرنگار نازک نارنجی، اظهار کرد: خوشبختانه به لطف خداوند و تلاش کادر درمانی و کادر درمانی شرایط خوبی بر استان گلستان حاکم است حتی اگر دستورالعمل های بهداشتی باشد. استفاده از ماسک و رعایت فاصله اجتماعی الزامی است اما انجام مراسم مذهبی مانند لیالی قدر با رعایت نکات بهداشتی منعی ندارد.

وی از اعزام بیش از 500 مبلغ و روحانی به اماکن و مساجد مختلف استان گلستان خبر داد و افزود: پاسخگویی به شبهات و سوالات مردم، تفسیر قرآن، سبک زندگی و توصیه به رعایت مسائل ضروری از مهم ترین برنامه های مبلغین است. رمضان .سی.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گلستان با اشاره به حوزه ویژه فرهنگی گفت: امروز فرهنگ از اقتصاد و سیاست، جامعه، امنیت و علم جدا نیست، بلکه فرهنگ حاکم بر این حوزه هاست. مسائل در دنیا به دلیل فرهنگ و فرهنگ مبنای تصمیم گیری و تصمیم گیری است.

گرزین گفت: طبق قرآن کریم، جبهه حق و باطل همیشه بر اساس دیدگاه فرهنگی خود تصمیم می گیرند. مردم فرهنگ را جدی نگرفتند، بنابراین دشمن وارد عمل شد.

وی با بیان اینکه توجه به فرهنگ از اهمیت ویژه ای برخوردار است، یادآور شد: اگر مسئول فرهنگی در رأس یک نهاد تصمیم گیر اعم از اقتصادی، سیاسی و فرهنگی باشد با اقدامات خود در جهت تقویت مولفه های ملی و طولانی گام بر می دارد. قدرت مدت مملکت ..

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گلستان به شعار سال «تولید مبتنی بر دانش و عملکرد» اشاره کرد و خاطرنشان کرد: به طور کلی در حوزه تولیدات فرهنگی نیز باید از محصولات دانش بنیان استفاده کرد.

گرزین گفت: «هوش مصنوعی می تواند به گسترش، توسعه و شفاف سازی دین کمک کند. علم مدرن استفاده می شود.
انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا