استان ها

جلوی موازی‌کاری در مورد بازارچه‌های خیریه گرفته شود

نازک نارنجی/ یزد یکی از اعضای شورای اسلامی شهر یزد با اشاره به اینکه نهادهای مختلف اقدام به برگزاری بازارچه های خیریه می کنند، گفت: باید با برگزاری جلساتی با نهادهای ذیربط، هم افزایی در این زمینه افزایش یابد.

«فخر سادات خامسی» در جلسه کمیسیون خدمات و محیط زیست شهری شورای اسلامی شهر یزد با پرداختن به موضوعات مطرح شده در بحث اصناف، گفت: اصناف در عرصه های مختلف همواره پیش قدم بوده و همواره خیر داشته اند. همکاری با شهرداری

وی ادامه می دهد: از زمان انفجار کرونا یکی از اقشار جامعه که با بیشترین مشکل مواجه بوده اند، اصناف بوده اند که ممنوعیت ها و تعطیلی آنها به ویژه بر فعالیت آنها تأثیر گذاشته است.

این عضو شورای شهر خاطرنشان کرد: بازار کار خانگی به ویژه در بین زنان کم بضاعت اجتماعی توسط بسیاری از ادارات پیگیری می شود اما همه این فعالیت ها پراکنده است. بخش غیردولتی نیز در این زمینه کارهای زیادی انجام می دهد.

به گزارش نازک نارنجی و به نقل از روابط عمومی شورای شهر یزد، خامسی خاطرنشان کرد: برای جلوگیری از اشتغال برابر در این بخش و افزایش اثربخشی برنامه‌ها، بهتر است با حضور در تمامی ادارات دولتی و هلدینگ‌ها به این حوزه رسیدگی شود. تشکل های غیر دولتی فعال در این زمینه برای ایجاد هم افزایی بیشتر.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا