ورزشی

برپایی اردوی آماده سازی حدادی در آمریکا

به گزارش شفاف، احسان حدادی دارنده مدال نقره المپیک لندن در پرتاب دیسک گفت: با توجه به شرایط اقتصادی و شرایط نرخ ارز ترجیح می دهم در ایران بمانم، تمرین کنم و به اردو نروم. خارج از کشور.”

حدادی درباره شرایط تمرینی خود در کیش گفت: اردوی کیش من از چند روز پیش آغاز شده و به مدت یک ماه ادامه خواهد داشت. هوای خوب اینجا، امکانات خوب. امیدوارم تا زمانی که هنوز اینجا هستم بتوانم آماده شوم. خوشبختانه اردو بسیار زیبا و مرتب برگزار شد و جا دارد از مسئولان فدراسیون دوومیدانی بابت تهیه چنین بستری تشکر کنم. چون واقعا همه شرایط و امکانات مناسب برای تمرین اینجا را دارم.

وی افزود: از نظر روحی و آمادگی شرایط خوبی را بر جای گذاشته ام. این مهم است که بدانید موفقیت فقط به تلاش برای ورزشکار بودن نیست. در نهایت کمک و نصیحت حسین توکلی به من قدرت روحی مثبت داد. از مسئولان ورزش کشور کمال تشکر را دارم. چون همیشه به من لطف دارند.

حدادی با تاکید بر اینکه انگیزه بالایی برای کسب پنجمین طلای خود در بازی‌های آسیایی دارد، گفت: تمام تلاشم را می‌کنم تا بهترین نتیجه را در بازی‌های آسیایی کسب کنم و امیدوارم این اتفاق برای من هم بیفتد. در این مدت مدال های زیادی برای ورزش ایران کسب کرده ام. الان هم تمام تلاشم را می کنم تا به دور از آسیب دیدگی برای بازی های آسیایی آماده شوم. انشاالله برای پنجمین بار در بازی های آسیایی باعث افتخار کشورم خواهم شد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

دکمه بازگشت به بالا