ورزشی

برگزاری جلسه برنامه‌ریزی برای تدفین شهدای گمنام در مجموعه ورزشی انقلاب

برگزاری جلسه برنامه ریزی تدفین شهدای گمنام در مجموعه ورزشی انقلاب

جلسه برنامه ریزی تدفین شهدای گمنام در مجموعه ورزشی انقلاب امروز به ریاست دکتر برگزار شد. کلهر معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان.

به گزارش خبرگزاری نازک نارنجی؛ معاون فرهنگی و توسعه ورزش های همگانی وزارت ورزش و جوانان با قدردانی از تمامی دست اندرکاران برگزاری مراسم تشییع و تدفین شهدای گمنام وزارت ورزش و جوانان گفت: برگزاری این مراسم از سوی وزارت ورزش و جوانان به خوبی انجام شده است. وزارت ورزش و جوانان.» با استقبال خوب جامعه ورزش و مردم مواجه شده است. باید تلاش کنیم مراسم دوم را به بهترین شکل ممکن برگزار کنیم.

کلهر از تمامی اعضای جلسه خواست تا بهترین برنامه ریزی را برای تدفین و تدفین شهدای گمنام داشته باشند و اعلام کرد: جامعه ورزش و جوانان همانطور که سنگ بنای اولین مراسم را گذاشتند باید در مراسم تشییع و تدفین شهدای گمنام نیز حضور یابند. شهدای گمنام در مجموعه ورزشی انقلاب. زیرا گرامیداشت و زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا وظیفه همه مسئولان و آحاد مردم کشور است.

همچنین در این جلسه تمامی اعضا به ارائه دیدگاه های خود در خصوص هرچه باشکوه شدن این مراسم پرداختند و در جلسه بعدی مقرر شد جمع بندی مورد نیاز برای نحوه برگزاری در مراسم تعیین و اعلام شود.

این جلسه با حضور دکتر اسماعیل احمدی مشاور وزیر و سرپرست وزیر مریم کاظمی پور معاون توسعه ورزش بانوان، رئیس فدراسیون جانبازان و معلولین، رئیس سازمان بسیج ورزشکاران، رئیس اداره ایثارگران، نمایندگان شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی و نماینده حراست.

انتهای پیام//

دکمه بازگشت به بالا