ورزشی

مجیدی: به حواشی توجه نمی‌کنیم/ لطفا بیانیه‌نویسی‌ها تمام شود

سرمربی تیم فوتبال استقلال می گوید تیمش به حاشیه ها توجه نمی کند.

به گزارش نازک نارنجی، فرهاد مجیدی، سرمربی استقلال درباره شرایط این روزهای آبی پوشان پایتخت گفت: در ابتدا می خواهم به بازیکنان خوب و هواداران تیم فوتبال استقلال سلام کنم. ابتدا درگذشت آقای دکتر را به جامعه ورزش و خبرنگاران محترم تسلیت می گویم. بیت الله خندان، روزنامه نگار مستقل خوب. من معتقدم در 24 هفته گذشته استقلال و تیم شکست نخورده اند، حریف استقلال در زمین نبوده و حالا می خواهند بازی را از زمین خارج کنند. از این رو با بازیکنانم صحبت کردم و از آنها خواستم تا پایان فصل درباره داوری و سایر مسائل مصاحبه ای انجام ندهند و روی بازی ها تمرکز کنند تا انشاالله در دو جام موفق باشیم و هواداران را خوشحال کنیم. . .

وی ادامه داد: بازیکنان من باید بدانند که ما فقط با تیم های حریف بازی نمی کنیم تا در مسیر خود قرار بگیریم و پیروز شویم! در هر صورت به عنوان سرمربی استقلال درخواست من از باشگاه این است که به این روند بیانیه نویسی پایان دهند، زیرا معتقدم آنچه گفته نمی شود همیشه گفته می شود و در پایان فصل می توانیم بسیاری از مسائل را مطرح کنیم.

مجیدی در خصوص رقابت های جام حذفی گفت: از بازیکنانم می خواهم همین الان لیگ برتر را فراموش کنند و روی بازی های جام حذفی تمرکز کنند. ما دو سال متوالی به فینال رفتیم، اما جام را نبردیم. این روزها شرایط خوبی برای قهرمانی داریم و امیدوارم بچه ها با تلاشی که در این بیست و چهار هفته داشتند باز هم تمام تلاش خود را انجام دهند و انشالله جام را برای هواداران ببریم. .

وی در پایان گفت: هواداران استقلال بدانند که من و بازیکنانم از این به بعد فقط روی بازی های جام حذفی تمرکز کرده ایم و به حاشیه ها توجه نمی کنیم و چون 24 هفته دیگر شکست نخورده ایم این روند را ادامه خواهیم داد. و امیدوارم هواداران استقلال از این کار خوشحال شوند.
انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا