استان ها

آماده باش معاون سیاسی به فرمانداران /  برگزاری شکوهمند کنگره شهدای لرستان

به گزارش نازک نارنجی لرستان، بهرام ستاری با بیان اینکه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت رسالتی بزرگ و همگانی است، گفت: کنگره 6 هزار و 544 شهید لرستان تبلور رشادت و رشادت مردان هشت ساله است. دفاع الهی از حماسه های ماندگار هیچ.

دکتر. بهرام ستاری داستانی با بیان اینکه تاریخ ایثار رزمندگان لرستانی نباید فراموش شود، تصریح کرد: برگزاری چنین کنگره ها و یادواره هایی فرصت مناسبی برای شناخت و ترویج فرهنگ ایثار در ایثار و شهادت نسل های مختلف است. از جامعه

وی افزود: استانداران موظفند تمام تلاش خود را برای برگزاری هرچه باشکوه کنگره شهدای لرستان و نشان دادن آثار مثبت آن به نسل های آینده به کار گیرند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار لرستان که ادامه راه شهدا را مهم می داند، گفت: نسل جوان ما باید راه خود را از شهدا و ایثارگران بگیرند و ساخت چنین خاطراتی به شناخت این نسل رشادت و شجاع کمک می کند. شجاعت بهشتی مردان ولایت.»

وی از برگزاری 25 یادواره در سطح شهرستان، قشری، واحد و … در استان در سال 1401 خبر داد و گفت: اولین یادواره با همت شهرداری خرم آباد با عنوان یادواره شهدای جاویدالاثر به زودی برگزار می شود.

ستاری با تقدیر از دست اندرکاران یادمان های شهدا در استان گفت: برگزاری 663 یادواره با عناوین پایگاهی، ناحیه محور، محله محور و شهرت محله 1400 با افزایش 73 درصدی نسبت به مدت مشابه. سال گذشته عزم جدی متولیان امر برای توسعه فرهنگ ایثار و شهادت را نشان داد.»

وی از همه دستگاه های مسئول و اعضای ستاد کنگره خواست تا با روحیه جهادی از تمام ظرفیت خود برای برنامه ریزی و اجرای اهداف کنگره استفاده کنند تا این کنگره در لرستان با شکوهتر باشد.

دکمه بازگشت به بالا