ورزشی

الغرافه بازیکنان خوبی دارد / در گروه سختی حضور داریم – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، جواد نکونام چهارشنبه شب در نشست خبری پیش از بازی با الغرافه اظهار داشت: از AFC و عربستان به خاطر میزبانی خوبی که از ما کردند تشکر می کنم. امیدوارم شرایط فوتبال به گونه ای بهتر شود که تیم ما بازی های خاص خود را داشته باشد. ما در عربستان دوستانه و دوستانه بازی کردیم و از فدراسیون فوتبال عربستان بابت میزبانی که از ما شد تشکر کردیم. امیدوارم تیم های عربستانی برای میزبانی به ایران بیایند.

وی گفت: با یک تیم خوب و با کیفیت الغرافه با بازیکنان خوب بازی می کنیم. می دانیم که اگر غفلت کنیم در شرایط سختی قرار می گیریم. حریفان با بازیکنان با کیفیت می توانند حالت بازی را تغییر دهند و کار را برای ما سخت کنند.

نکونام ادامه می دهد: باید با تمرکز و کیفیت بازی کنیم. حریف مربی خوب و شناخته شده ای دارد که بسیار معروف است. می دانیم فردا بازی سختی خواهیم داشت و کیفیت بازیکنان و مربی در الغرافه کار ما را سخت می کند.

سرمربی تیم فوتبال فولاد ایران گفت: عزت اللهی که انتظار دارم برای ایران در جام جهانی بدرخشد در الغرافه بازی خواهد کرد. امیدوارم شرایط بازی بهتر شود تا بتوانیم حریف را کنترل کنیم و از نقاط ضعف آنها استفاده کنیم و موفق باشیم.

او گفت: تیم ما سخت‌ترین تیم مسابقات است و تیم‌ها به هم نزدیک هستند. ما می دانیم که از این بازی ها چه می خواهیم.» ما هیچ حریفی را تحقیر نمی کنیم و به چالش نمی کشیم و بازی می کنیم. ما باید با تمام تمرکز وارد بازی ها شویم. بازیکنان ما با تلاش و تمرکز تمام تلاش خود را انجام می دهند.

نکونام گفت: ما با بازی هایی روبرو هستیم که هر روز و هر بازی برای ما یک تجربه خاص است. ما پارسال اینجا بودیم و تلاش می کردیم به مرحله گروهی برسیم اما بازی های سختی که در مرحله گروهی تجربه کردیم کار را برایمان سخت کرد. امسال دوباره در آسیا هستیم و تجربه گذشته را داریم و سال گذشته را یاد گرفتیم و آماده ایم از اشتباهات گذشته درس بگیریم و موفق شویم. امسال سال متفاوتی خواهد بود و ما برای موفقیت خواهیم جنگید.

او گفت: ما تیم متفاوتی هستیم. دو سال است که بازیکن جدیدی به تیم خود اضافه نکرده ایم اما امسال بازیکنان جدید و خوبی جذب کرده ایم. البته عده ای رفته اند و الان نیروی جدیدی داریم و نیاز به کیفیت داریم جایی که در مسابقات نمایش داده شود.

نکونام گفت: سال گذشته در آسیا به دلیل کمبود بازیکن نتوانستیم از تعداد زیادی استفاده کنیم و به بازیکنان خود استراحت بدهیم. در حالی که سال گذشته جوان بودیم، بسیاری از بازیکنان ما برای اولین بار در آسیا بازی می کردند، اما اکنون باتجربه تر هستیم و تجربه به ما در این مسابقات کمک زیادی می کند.

وی گفت: در این سه سالی که فولادی هستم سعی کردیم تیم قابل احترامی در لیگ ایران باشیم که به نظرم موفق بوده است. ام. حالا بازیکنان ما باید فقط به فکر بازی باشند و از حضور در این مسابقات و بازی با تیم های خوب لذت ببرند و بهترین عملکرد را داشته باشند.

به گزارش خبرنگار آنلاین، تیم فوتبال فولاد خوزستان در اولین دیدار لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۲۱ و ۴۵ دقیقه روز پنجشنبه ۱۸ فروردین ماه در ورزشگاه امیر عبدالله الفیصل جده به مصاف الغرافه قطر می رود.

دکمه بازگشت به بالا