ورزشی

نباید مقابل نفت غفلت کنیم/ هنوز اجازه ورود تماشاگران‌مان را نداده‌اند

به گزارش شفاف، مهدی تارتار در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل نفت مسجد سلیمان اظهار داشت: بازی فردا نقطه عطفی برای تیم ما است زیرا در هفته های گذشته نتایج خوبی کسب کرده ایم. از این بازی می توانیم به جمعی از کوهنوردان بپیوندیم. من هرگز نمی خواستم مقابل تیم سابقم بازی کنم زیرا رابطه بسیار خوبی با هواداران گرم آنها داشتم. جدا از بازی فردا امیدوارم موفق باشند. ما باید برای هوادارانمان بجنگیم و پیروز شویم.

وی ادامه داد: نفت تیم ناشناخته ای دارد اما آقای مهاجری در زمین بازی می کند و سخت ترین بازی برای ماست. حریف خیلی تلاش می کند که زمین نخورد و نباید غفلت کنیم. روی نقاط ضعف و قوت حریف کار کردیم و امیدوارم بتوانیم با ارائه یک بازی خوب و قدرتمند به هدفمان برسیم. در این بازی بازیکن محروم و مصدوم نداریم و بازیکنان ما در شرایط خوبی هستند.

تارتار افزود: این تعطیلی ها تاثیر می گذارد اما سازمان لیگ هیچ راه حلی ندارد، دو تیم ما بازی های آسیایی دارند و دیگر نمی توانند بازی کنند و چاره ای ندارند، جمع آوری این تیم بسیار سخت است و با بزرگان تیم صحبت کردیم. ما باید مدیریت می کردیم و چاره ای نداشتیم. امیدواریم فردا روز خوبی برای ما باشد و انشاالله مهاجمان ما خوب عمل کنند.

او درباره حضور هواداران گفت: باشگاه ما بسیار تلاش می کند تا هواداران ما را به ورزشگاه بیاورد، اما نمی دانم چرا هنوز اجازه ورود به آنها داده نشده است.

دیدار تیم های نفت مسجدسلیمان و زانیاکان فردا (سه شنبه) از ساعت 20:30 در ورزشگاه فولادشهر برگزار می شود.

دکمه بازگشت به بالا