ورزشی

اسلحه اصلی ما هواداران هستند که از آن محرومیم/ شجاعی عصای دست کی‌روش بود

الهامی: سلاح اصلی ما هوادارانی هستند که ما را محروم کردند/ شجاعی پیپ کی روش است

سرمربی نساجی مازندران می گوید برای حواشی این تیم باید بازیکنان باتجربه در تیم ملی حضور داشته باشند.

به گزارش خبرگزاری نازک نارنجی؛ نساجی مازندران و فولاد در خوزستان فردا (جمعه) در چارچوب هفته بیست و چهارم لیگ برتر فوتبال آنها علیه یکدیگر خواهند جنگید.

بی سر و صدا الهام گرفته از یک کنفرانس مطبوعاتی قبل از بازی تیمش مقابل فولاد خوزستان اعلام کرد: حمید خوشخان قاضی اخلاق درگذشت فوتبال ما به کشورمان تسلیت می گوییم، خوشحالم که سال را با تیمی با شخصیت، نظم و ساختار آغاز کردم. نمایش ما خواهیم کرد. فولاد یکی از بهترین تیم های کشورمان است و برای این تیم و جواد نکونام در جام باشگاه ها آسیا امیدوارم موفق بشی

وی افزود: از نظر کیفی سال گذشته عملکرد بسیار خوبی داشتند و به حق خود نرسیدند و مطمئنم نکونام این بار با افزودن بر تجربه بین المللی خود موفق تر خواهد بود. نکونام با توجه به داشته هایش خوب کار کرده و امیدوارکننده است.

الهامی گفت: به شرایط کیفی فوتبالی خوبی رسیده ایم، باید یک بازی عالی به نمایش بگذاریم تا مازندرانی ها را خوشحال کنیم. خیلی خوبه اگه بازی اول باشه سال نو در مقابل هواداران برگزار شد، این یکی از شگفت انگیزترین رویدادهایی بود که در آن رخ داد فوتبال ایران اتفاق می افتد. ما جهان ما تشکر نداریم مشهد به میدان رفتیم. سلاح اصلی ما هواداران هستند اما متاسفانه مدت هاست که از حضور این عزیزان محروم بوده ایم.

مربی ورزشی پارچه مازندرانی افزود: هر تیمی که تمرکز لازم را داشته باشد و بتواند اشتباهات کوچکی داشته باشد، می تواند برنده بازی باشد. مقابل فولاد حق نداریم اشتباه کنیم، تیم نکونام از هر فرصتی بهترین استفاده را کرد. امیدوارم یک بازی خوب و تاکتیکی پیدا کنیم. فولاد آخرین بازی داخلی را مقابل ما خواهد داشت و پس از آن راهی مسابقات آسیایی می شود. ما هم انگیزه زیادی داریم و اگر خدا اجازه بدهد می توانیم به خواسته هایمان برسیم.

وی در خصوص مصدومیت و باخت تیمش گفت: اگر نساجی فقط 11 بازیکن داشت برای برد بازی می کرد. ما آسیب دیده ایم و محرومیم، اما باید سخت کار کنیم. ما به نام رقیب اهمیتی نمی دهیم، چه رهایی چه آهن، چه سپاهان و چه پرسپولیس. بازی مقابل فولاد سخت تر است و با تمام احترامی که برای نکونام قائل هستم، امیدوارم برنده شویم.

الهامی درباره آرزویش برای همه تیم‌های ایرانی در جام جهانی گفت: اگر می‌خواهیم با شانس به یک قرعه خوب برسیم، باید استراتژی خود را بعد از روز و بعد از قرعه‌کشی بدانیم. بعد از بازی با کره جنوبی شرایطی به وجود آمد که انتقادها بیشتر شد. ایران بر جام جهانی مانند آنچه در برابر کره انجام داد عمل خواهد کرد. برای بهتر شدن باید سخت کار کنیم.

وی افزود: باید طوری فوتبال بازی کنیم که بتوانیم مقابل تیم های بزرگ بهتر کار کنیم. چند خبر جام جهانی از عراق و نه امارات و کامبوج. اگر بازی کره را ببریم با خرگوش می خوابیم، خوشبختانه در تلنگر باختیم. باید ابزار لازم را فراهم کرد و نقاط ضعف را فراهم کرد پوشش دادن داده شود. یروش 8 سال ه در تیم ملی او همچنین از تجهیزات فوتبال برای ارائه تاکتیک های مورد نظر خود استفاده می کند و هر کاری را که لازم است انجام می دهد.

سرمربی نساجی مازندران افزود: در جایگاهی نیستم که بگویم چه کسی باید سرمربی تیم ملی شود. فدراسیون باید این تصمیم را بگیرد، اسکوچیچ یا هرکسی که سرمربی است باید حمایت کنیم تا انشاالله با کسب نتایج خوب مردم را خوشحال کنیم. موفقیت در فوتبال و کشتی باعث خوشحالی مردم می شود. شاید بهتر باشد در مورد برخی افراد تجدید نظر کنیم، شاید سرمربی تیم ملی او این را باور نمی کند، اما شاید بهتر باشد بازیکنانی به تیم ملی اضافه شوند که هم حواشی بهتری جمع آوری می کنند و هم وضعیت تیم را بهبود می بخشند.

وی افزود: فکر می کنم بازیکن بزرگ هم نمی تواند بازی کند اما می تواند به کاهش حواشی کمک کند. مثلاً در داستان طارمی اگر بازیکنانی مثل شجاعی و دژاگه باشند، بهتر است. رختکن یک اصل فوتبال است و با آن فکر می کنم 50 درصد راه ممکن است. شجاعی در زمان کیروش ممکن است در برخی مواقع زیاد بازی نکند، اما کادر کیروش است.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا