ورزشی

رضایتنامه گل‌محمدی ۴ میلیارد بود

به گزارش خبرگزاری نازک نارنجی؛ اسماعیل حیدرپور پس از برد تیم ملی مقابل لبنان گفت: بازی طبق انتظار بسیار خوب پیش رفت. با اینکه صعود ما مشخص بود و این مسابقه تشریفاتی بود، اما وقتی باخت مقابل کره جنوبی را در نظر بگیرید، قطعا پیروز شدیم. با توجه به شرایط بچه ها امیدواریم آنطور که باید و شاید بتوانیم نماینده شایسته ای برای فوتبال کشورمان در جام جهانی باشیم. آرزوی ما این است که در جام جهانی شرایط خوبی داشته باشیم.

قائم مقام باشگاه شهر خودرو در خصوص وضعیت این تیم و نتیجه گیری خوب اخیر آن گفت: خدا را شکر دو بازی مقابل فجر و نفت مسجد سلیمان که حریف مستقیم ما هستند را در خانه واگذار کردیم. بازی با پارچه را همه طرفداران فوتبال می بینند. فرم تیم خوب است و بچه ها به خوبی کنار می آیند. امیدواریم بتوانیم شرایط را برای موفقیت تیم فراهم کنیم. ما باید بجنگیم. کار سختی است، اما تیم در این هفته ها در شرایط خوبی قرار دارد.

وی در خصوص اختلاف احسان اصولی و ارتباطش با هیئت فوتبال استان گفت: باشگاه کارهایی را انجام می دهد که باید انجام شود. فکر می کنم در بحث تدارکات و مجوز که داریم، تیم بر اساس شرایطی که دارد جلو می رود. هدف ما ماندن تیم در لیگ برتر است. بحث دعوا و این داستان ها نیست.

حیدرپور درباره درخواست باشگاه شهر خودرو از پرسپولیس گفت: رضا درویش نیت خوبی دارد. این نسبت به مدیران قبلی جدی تر است. طبق توافق ما، پرسپولیس 10 میلیارد به باشگاه شهر خودرو می داد.

وی در خصوص اینکه باشگاه پرسپولیس مدعی است مبلغ این مبلغ با تشخیص کمیته کمتر است، گفت: 7 میلیارد و هشتصد درخواست تجدیدنظر. از آن تاریخ تاکنون 7 میلیارد و دویست پرداخت کرده اند. اگر این تفکیک را نپذیرند، مجدداً تعهد می گیریم.

قائم مقام باشگاه شهر خودرو با اشاره به اینکه قرارداد ترکمنچای چگونه خواهد بود، گفت: هر باشگاهی یک مدیر و یک وکیل دارد. آنها باید برنامه ریزی کنند. مجوز اولیه یحیی گل محمدی 4 میلیارد بوده که پرداخت نشده و به 7 میلیارد و هشتصد رسیده است.

وی در پاسخ به این سوال که تیم های دیگر میزبان ورزشگاه امام رضا(ع) هستند اما این شرایط برای شهرخودرو فراهم نیست و چه پیامی دارد، گفت: با شما صحبتی نداشته ام.

254 251

دکمه بازگشت به بالا