عمومی

نامه‌ای از نادر ابراهیمی؛ سازمان مجاهدین، فاسدترین گروه شبه سیاسی

متن این نامه را در ادامه می خوانید:

“اوه درست است

بهبودی عزیز و بزرگوار سلام!

صادقانه، ذهنی، متمایل به کنش‌ها و واکنش‌ها، مدیران، افسران و کارمندان حوزه هنری به من می‌گویند، مرد کوچک آن زمان به دو دسته «دوست» و «دشمن» و گاهی «بومی» و «بومی» تقسیم می‌شدند. غیر بومی» .شکافتم. اما متأسفانه من هنوز به یک انسان شناس مناسب تبدیل نشده ام و بارها و بارها در زندگی ام اتفاق افتاده است که می دانم قضاوت من در مورد این یا آن شخص کاملاً اشتباه است.
ادب و مهربانی شما در دلبستگی و نامه دوستانه ای که برایم ارسال کردید یک بار دیگر به من ثابت کرد که من قاضی خوبی نیستم و نفرت و کینه ای که نسبت به شما دارم (که می خواهم به خاطر این احساس طلاق بگیرم، برای من نیست. تا شش جلد بعدی و شش جلد بعدی داستان های انقلاب را به زیبایی منتشر کنم. اکنون برای پرداختن به گناه ناخواسته روحی خود، شما را وکیل دادم و وکالت نامه خود را برای چاپ جدید. به هر نحوی که مایل هستید، آن را چاپ کنید و قرارداد را برای من امضا کنید.

(البته توصیه صمیمانه من این است که در صورت امکان تصاویر ناشیانه کتاب ها حذف یا تغییر داده شود.) به نظر من این واقعیت است که ما معتقد بودیم مجاهدین و فدائیان از نظر سیاسی گروه های صادقی هستند و ما نمی کنیم. ‘t اکنون باور کنید و به خصوص مجاهدین که به فاسدترین و کج‌اندیش‌ترین گروه شبه سیاسی تاریخ تبدیل شده‌اند، نباید باعث شوند که در یک اثر تجدید نظر کنیم. شاید من تحت فشار و تحت تأثیر ممیزی شکل کتاب را تغییر ندادم تا در صحت آن شک کنم. بازم ممنون نادر ابراهیمی 15/7/73 »

دکمه بازگشت به بالا