اجتماعی

فعالیت حضوری مدارس و دانشگاه‌ها از ۱۴ فروردین/ بازگشت ساعت کاری ادارات

در جلسه ستاد ملی بیماری کرونا مصوب شد که از 14 فروردین 1401 کلیه مدارس و دانشگاه‌های کشور شخصاً فعالیت کنند و ساعات کاری ادارات قبل از شروع کرونا بازگردد.

به گزارش نازک نارنجی، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی رئیس جمهور، سید ابراهیم رئیسی در اولین جلسه ستاد ملی مبارزه با کرونا در سال 1401، ضمن تشکر از مردم و زحمات کادر پزشکی و همه کسانی که در کاهش شیوع کرونا نقش دارند، گفت: ویروس کرونا تاکید کرد: با وجود روند کاهشی بیماری‌های عروق کرونا قلب و مرگ و میر در کشور، عادات بهداشتی باید به دقت رعایت شود و از عادی‌سازی عروق کرونا در جامعه پرهیز شود.

رئیس جمهور با اشاره به افزایش 50 درصدی سفرهای نوروزی افزود: سفرهای گسترده مردم نشانه سلامت و امنیت اجتماعی است اما همه باید نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی حساس باشند تا دوباره شاهد شیوع کرونا نباشیم. در آینده. “

وی گفت: بر اساس گزارش ستاد ملی کرونا تا امروز حدود 150 میلیون دوز واکسن در کشور تزریق شده که کار بزرگی است اما دریافت نوبت سوم واکسن هنوز تزریق نشده است. و وزن.”

رئیسی در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به اهمیت حضور موثر اورژانس و پلیس راه در کاهش تلفات رانندگی اظهار داشت: حوادث تخلفات رانندگی نیازمند رسیدگی قاطع بوده و پلیس نباید از این گونه تخلفات به دلیل خطرناک بودن غفلت کند. جان مسافران را دور بریزید.

رئیس جمهور با تاکید بر اهمیت خدمات رسانی به زائران و مسافران نوروزی در استان های مختلف کشور، گفت: مسئولان و فرمانداران تمام تلاش خود را در راستای تلاش مضاعف به کار گیرند، در ایام نوروز هیچ مشکلی برای مردم پیش نمی آید و آسیب هایی مانند هزینه اسکان مسافران نوروزی بلافاصله پرداخت می شود.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا