عمومی

تصادف ۳ خودرو در جاده تهران-ساوه/۴نفر مصدوم و ۲تن جان باختند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

شاهین فتحی در گفتگو با خبرنگار آنلاین از امدادرسانی عوامل هلال احمر رباط کریم به همراه اورژانس 4 مصدوم در تصادف نیسان و دو پراید در جاده تهران – ساوه خبر داد و گفت: در این حادثه دو نفر جان باختند. “

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران با بیان این مطلب گفت: ساعت 21:40 پنجم فروردین ماه گزارش تصادف با نیسان و دو دستگاه خودروی پراید در محور تهران – ساوه بعد از عبور رودخانه شور از مرز گزارش شد. مرکز کنترل و هماهنگی عملیات هلال احمر استان تهران بین تهران و ساوه در شرایط اضطراری اعلام کرد.

وی گفت: بلافاصله دو تیم عملیاتی از پایگاه امداد و نجات پرند ( عوارضی تهران – ساوه ) به محل حادثه اعزام شدند.

فتحی بیان کرد: پس از ورود تیم های عملیاتی و ارزیابی صحنه مشخص شد این حادثه 6 فقره تصادف داشته است اما متاسفانه قبل از رسیدن نیروهای عملیاتی هلال احمر دو نفر از آنها بر اثر شدت حادثه جان باختند. و جراحات اند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران افزود: با همکاری اورژانس و سایر عوامل عملیات امداد و نجات برای امدادرسانی به چهار مصدوم دیگر آغاز شد.

فتحی افزود: حال یکی از مصدومان وخیم بود که توسط پزشک اورژانس داروهای ویژه احیاء به وی تزریق شد و عملیات احیای قلبی ریوی توسط امدادگران هلال احمر رباط کریم آغاز و به مرکز درمانی فاطمه زهرا(س) اعزام شد.س) رباط کریم منتقل شد.

وی ادامه داد: از سه مصدوم باقی مانده، دو مصدوم دیگر به دلیل نیاز به تکمیل چرخه درمانی به مرکز فوریت های پزشکی اورژانس منتقل شدند و یک نفر نیز به صورت سرپایی مداوا شد.

فتحی بیان کرد: جسد دو پا این حادثه نیز به پلیس آگاهی تحویل و عملیات در ساعت 22:30 خاتمه یافت.

دکمه بازگشت به بالا