اجتماعی

اولویت‌های مرزبانان در نوروز – نازک نارنجی

فرمانده مرزبانی کشور گفت: مرزبانان به سهم خود در حیطه فعالیت های ماموریتی خود هیچ تلاشی برای تحقق شعار سال نمی کنند و با اقتدار در مرزها در کشور می ایستند. ”

به گزارش نازک نارنجی، سردار احمدعلی گودرزی در آخرین لحظات سال در جمع مرزبانان و مرزنشینان نقطه صفر مرزی خسروی با هدف دعای پایان سال، ضمن یاد و خاطره شهدای والامقام و بزرگوار انقلاب اسلامی، دوران دفاع مقدس، شهدای عرصه نظم و امنیت و شهدای مظلوم مرزبانی گفت: مجموعه پلیس مرزی جمهوری اسلامی ایران در آمادگی کامل است.

وی افزود: به لطف خداوند متعال و شناخت شکوه و عظمت بی‌نظیر و تسلیم در برابر قضا و قدر، به استقبال فصل بهار می‌رویم و در پیشگاه خداوند متعال و سالی سرشار از خیر و برکت، سرشار از عشق و ایمان، سر تعظیم فرود می‌آوریم. سلامتی برای هموطنان عزیزم، همرزمان و مرزنشینان عزیز.

فرمانده مرزبانی کشور با اشاره به حضور مرزبانان، مرزبانان و مسئولان استانی در نقطه صفر مرزی کرمانشاه، تصریح کرد: یکی از اولویت های مرزبانان در نوروز، صله رحم و دیدار مرزبانان است. و سالمندان، کشور. و برنامه های متنوع فرهنگی

گودرزی افزود: مرزبانان نیز به سهم خود در عرصه فعالیت های ماموریتی برای تحقق شعار سال از تلاش دریغ نخواهند کرد و با اقتدار در مرزهای کشور ایستاده اند.

وی با اشاره به ایام نوروز هشت سال دفاع مقدس و دوری از خانواده های رزمندگان گفت: امروز نوروز در مرزهای مقدس ایران اسلامی وظیفه است و پاسداران غیور مرز راه رزمندگان را ادامه دادند. هشت سال در دفاع مقدس کشور.» سال جدید را با همرزمان خود در آن سوی مرزهای ایران اسلامی آغاز کردند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، در نهایت فرمانده مرزبانی کشور فرارسیدن سال 1401 را به همرزمان و مرزبانان پرشور خود در سراسر کشور تبریک گفت و خاطرنشان کرد: خواستار زندگی هموطنان در آسایش و امنیت بودند.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا