ورزشی

حمایت ویژه گلر سابق سرخابی‌ها از داوود فنایی

به گزارش خبرگزاری نازک نارنجی؛ محمد محمدی دروازه بان سابق استقلال و پرسپولیس درباره وضعیت دروازه بان های سرخابی و مربیگری داوود فنایی گفت: به نظر من اگر بخواهیم 5 مربی با شناخت از دروازه بان های داخلی را نام ببریم که یکی از آنها قطعا داوود فنایی است. ” چون مربی ماهری است و توانایی بدنی بالایی دارد. در حالی که بسیاری از کهنه سربازان شما ادعاهای متعددی دارند، ضربات آنها در وسط قرار نمی گیرد.

وی افزود: به خاطر اشتباه بازیکن نباید همه را زیر سوال برد، اینکه می گویند مربی دروازه بان ها خوب نیست یا مدیریت مقصر اشتباه دروازه بان است، اشتباه است، این خبری نیست! مردم ما باهوش تر از این هستند که تحت تاثیر برخی توهین ها در شبکه های مجازی قرار بگیرند. زمان این کار گذشته است و اکنون همه مردم کاملاً از همه چیز آگاه هستند. باز هم می‌خواهم بگویم فنایی یکی از 5 مربی برتر ایران است و عملکرد دروازه‌بان‌هایی که زیر نظر او بزرگ شده‌اند گواهی بر این مدعا است.

وی ادامه داد: ما امثال آقای غلامپور و تراب پور و چند مربی در این زمینه داریم که گل های خوب فوتبالی می دهند. به نظر من آقای داوود هم مثل حامد لک این فصل خوب نیست.

متن کامل گفتگوی نازک نارنجی با محمدی را اینجا بخوانید.

257 251

دکمه بازگشت به بالا