اجتماعی

کمیته ها و کارگروه های ویژه خدمت به زائرین تشکیل شد

نازک نارنجی/ قم معاون پژوهش، توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان قم با بیان اینکه آموزش و پرورش قم همواره در ارائه خدمات به زائران در استان پیشگام بوده است، گفت: این یک توفیق جدی و ارزشمند است. مفتخریم که از فرصت تعطیلات نوروزی برای خدمت رسانی شایسته به هموطنان خود استفاده کنیم.

سهراب مقدمی معاون پژوهش، توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان قم با تبریک اعیاد و اعیاد شعبانیه به ویژه فرا رسیدن نیمه شعبان تا میلاد حضرت مهدی (عج) گفت: : و این ایرانیان است که استان قم و شهر حضرت معصومه سلام الله علیها در روز هشتم میزبان مسافرانی است که می خواهند سال جدید خود را با خواهر آغاز کنند که فرصتی زیبا و ارزشمند بود. برای همسایگان حضرت معصومه سلام الله علیها.

وی افزود: در آموزش و پرورش استان قم تمام تلاش خود را برای خدمت رسانی به زائران به کار گرفته ایم و با تشکیل ستادهای مختلف در نواحی چهارگانه، در این زمینه مهم گام برداشته شده است.

معاون پژوهش، توسعه منابع و پشتیبانی آموزش و پرورش استان گفت: از ابتدای اسفندماه امسال برای برنامه ریزی دقیق و خدمات رسانی به شأن زائران نوروزی و با در نظر گرفتن شرایط ویژه کرونا، دیدار با همکاران برگزار می شود. به منظور آماده سازی میهمانان. و زائران را با وجود فرصت های محدود با نتایج خوب و رضایت بخشی سازماندهی می کنیم.

وی افزود: امیدواریم نتیجه این جلسات تقویت هر چه بیشتر خدمات رسانی به زائران باشد.

مقدمی گفت: بر اساس مصوبه استانی ستاد مبارزه با کرونا با رعایت کلیه دستورالعمل های بهداشتی تصمیم به پذیرش مسافر گرفت. آموزش و پرورش استان تاکنون حدود 265 مدرسه را در قالب حدود 2600 کلاس درس با پایه و ضروری آماده کرده است. امکانات ..

وی با برپایی نمایشگاه های مختلف فرهنگی و معنوی، بروشورهای مرتبط با مهدویت و ایام و اعیاد شعبانیه و اعیاد مبارکه، پرچم های ترویج شعائر معرفتی به ویژه مهدوی با عنوان «ما با محبت مهدی هستیم. نصب ادوات نجات و کپسول آتش نشانی، نحوه پذیرایی از زائران غیرفرهنگی که برگزاری جلسات ویژه مراقبین و توجیه آن در تکریم زائران، برگزاری جلسات متعدد کمیته های اصلی و فرعی ستاد از دیگر اقدامات قابل توجه است. ستاد و گفت: بسته های هدیه فرهنگی و معنوی و بروشورهای تبلیغاتی مورد استقبال زائران و زائران کریمه اهل بیت(ع) قرار می گیرد.

معاون پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان قم در پایان سخنان خود توفیق خدمت رسانی به زائران کریمه اهل بیت علیهم السلام و مسجد مقدس جمکران را جدی و ارزشمند دانست. گام، ابراز امیدواری کرد با خدمات رسانی مناسب، رضایت کامل زائران استان فراهم شود.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا