اجتماعی

پیگیری برای حل مشکلات بیمارستان حضرت معصومه(س) آزادشهر/کمبود متخصص بیهوشی جبران می‌شود

نازک نارنجی/ گلستان رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان از بخش های مختلف بیمارستان حضرت معصومه(س) آزادشهر بازدید کرد.

دکتر. سعید گلفیروزی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گلستان امشب از بیمارستان حضرت معصومه آزادشهر بازدید و از قسمت های مختلف این بیمارستان بازدید و مسائل و مشکلات آن را بررسی کرد.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گلستان در پایان این بازدید اعلام کرد: با توجه به محدودیت فضای فیزیکی اورژانس بیمارستان حضرت معصومه(س) آزادشهر، مقرر شد گسترش فضای فیزیکی اورژانس بررسی شود. ربع. دستور کار تعیین شده است.

سعید گل فیروزی به کمبود متخصص بیهوشی در بیمارستان حضرت معصومه آزادشهر اشاره کرد و افزود: این موضوع در حال بررسی است و تمام شب های بدون متخصص در این بیمارستان پرداخت می شود و همچنین آی سی یو این بیمارستان نیز فعال است. تصمیمی برای در نظر گرفتن ظرفیت خالی خاصی برای این بخش که در نظر معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی است در نظر گرفته نشده است و در اسرع وقت مساعدت های لازم را انجام خواهیم داد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا بیمارستان آزادشهر می‌تواند بیمارستان تخصصی باشد، گفت: وزارت بهداشت بیمارستان‌های تخصصی را از دستور کار خارج کرده و با توجه به اینکه ساخت بیمارستان هزینه دارد، بیمارستان‌ها به کلی‌سازی ادامه می‌دهند و خدمات ارائه می‌کنند. در اکثر زمینه های اساسی تا بتوانند نیازهای مردم شهرهای کوچک را در همه زمینه ها برطرف کنند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان در پایان قول پیگیری مشکلات بیمارستان حضرت معصومه(س) آزادشهر را داد و تاکید کرد: کمبودهای بیمارستان حضرت معصومه(س) از جمله کمبود فضای کافی، کمبود دستگاه سی تی اسکن. و فقط یکی هست ما آمبولانس را به وزارت بهداشت ارجاع می دهیم و برای رفع آن اقدام خواهیم کرد.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا