استان ها

آذربایجان‌غربی یکی از استان های کم چالش در حوزه تحول الکترونیک و دیجیتالی شدن اسناد است

به گزارش خبرگزاری نازک نارنجی از آذربایجان غربیامیر جوان کیا رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک آذربایجان غربی در نشست صمیمی با حسن بابایی قائم مقام رئیس قضاوت و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با رئیس و اعضای هیئت مدیره کانون سردفتران و دفتریاران آذربایجان غربی وی با تقدیر از انتخاب حسن بابایی به عنوان رئیس جدید سازمان ثبت و اسناد کشور گفت: حضور ایشان در راستای پیشرفت در راستای سند اصلاح قضایی است. رشد ما الکترونیکی سازی اسناد را با توجه به تبدیل اسناد دیجیتال گسترش داده و بهبود بخشیده ایم.

وی با قدردانی از بانیان برای ساخت ساختمان جدید توسط کانون سردفتران و دفتریاران استان گفت: تامین هزینه ساخت ساختمان جدید بسیار سخت و پیچیده است که با تلاش دوستان و همکاران شاهد افتتاح این ساختمان باشیم. هیئت مدیره بیشتر از همیشه باشد.

رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک آذربایجان غربی ادامه داد: مقاومتی که در برخی زمینه ها در خصوص ثبت الکترونیکی و غیره داریم کمترین اصطکاک را در این استان شاهد بوده ایم و هماهنگی ها را با سردفتر ادامه داده ایم.

کیا جوان گفت: از 40 هزار دفتر حدود 5 هزار دفتر به طور کامل اسکن شده و تعدادی نیز وجود دارد. مشکلات نرم افزار بدیهی است که اسکن دفاتر را تعمیر و سرعت بخشیده ایم و سعی خواهیم کرد تا 3 ماه آینده سال آینده آن را به پایان برسانیم.

انتهای پیام/

بیشتر بخوانید:


پول در

خبرنگار:

آن ها پسران افشاریان بودند

با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

دکمه بازگشت به بالا