ورزشی

بی غم: به داد فوتسال حفاری برسند/ مشکل گلزنی باعث شد قهرمان نشویم

نازک نارنجی/ خوزستان سرمربی تیم فوتسال مس سونگون گفت: انشاالله تیم حفاری سقوط نکند و به زمین حفاری برسد.

حمید بی غم پس از برد دو بر صفر تیمش در هفته بیست و چهارم لیگ برتر فوتسال مقابل ملی حفاری گفت: متاسفم از مسئولان حفاری که این تیم را به اینجا رساندند. حفاری یک برند فوتسال ایرانی است و بازیکنان معروفی در ایران تولید کرده و حالا بازیکنان خوبی دارد.

به گزارش نازک نارنجی، وی افزود: افرادی مانند احمد ملاعلی، فرید نمازی و فرهاد توکلی بازیکنانی نیستند که در فوتسال ایران فراموش شوند. من تعجب می کنم که در حال حاضر چه نوع مدیریتی باید حفاری را اینجا روی میز ببینیم. خدایا کمک کن این تیم سقوط نکند و به زمین حفاری برسد.

سرمربی تیم فوتسال مس سونگون نیز در مورد بازی امروز گفت: می دانیم که به دلیل اینکه حفاری تحت فشار است، نتوانیم بازی را عددی تر کنیم. توپ را به خوبی دور زدیم و موقعیت هایمان تبدیل به گل شد و پیروز شدیم.

وی ادامه داد: به نظر من حفاری برای مربی و بازیکن مشکلی ندارد، مشکل مشخص است و مشکل از مدیران این باشگاه است. اگر این تیم بودجه و حمایت مالی می شد، هرگز شاهد حفاری این چنینی نبودیم. من تا به حال چنین حفاری ندیده بودم. چون انگیزه ای نداشت. چرا فرید نمازی و احمد ملاعلی نه؟ و چرا مردم تنها نیستند؟ حسین فهیمی الان هست؟ فکر می کنم این تیم در شرایط روحی قرار دارد و امیدوارم سقوط نکند.

بیغم با بیان اینکه امسال هدفمان قهرمانی است، گفت: الان پنج بازیکن مهم نداریم و خیلی وقت است که فخیم و عسکری را نداریم. ما دو گلزن برتر خود را از دست دادیم و مشکل گلزنی ما را از پیروزی باز داشت.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا