ورزشی

مهدی طارمی هسته‌ای شد+عکس

به گزارش نازک نارنجی؛ تیم پنجشنبه شب فوتبال پورتو برای صعود به مرحله یک شانزدهم لیگ اروپا در رم میزبان لاتزیو خواهد بود.

این دور با برد 2-0 مقابل پورتو به پایان رسید و ببینیم چه بر سر هواداران طارمی می آید. نمایش آیا برمی گردند و به جمع 16 تیم آخر لیگ اروپا می رسند؟

هفته گذشته حتی اگر تصور می شد مهدی طارمی در شروع پورتو حضور داشته باشد، Conceiç ائ o تصمیم گرفت به او استراحت بدهد و در یک بازی مهم لیگ با او بازی کند. کشور پرتغال استفاده کنید. تونی مارتینز جایگزین طارمی در ترکیب اصلی شد و عملکرد آنها عالی بود. طارمی در بازی یکشنبه شب مقابل موریرنسه نیز شاهکاری به ثبت رساند و بهترین بازیکن شد.

حتی اگر ستاره کشورمان در بازی با لاتزیو نیمکت نشین باشد، ابولا معتقد است طارمی روز پنجشنبه به ترکیب اصلی بازی برمی گردد.

رسانه معتبر پرتغالی در گزارشی به تمجید از ستاره کشورمان پرداخت و طارمی را یکی از اعضای اصلی تیم پورتو خواند.

طارمی هسته می شود / عکس

ابولا نوشت: طارمی هنوز در لیگ اروپا بازی نکرده و تجربه ای ندارد اما می خواهد پنجشنبه اولین بازی خوب خود را در آن داشته باشد. رقابت رکورد مقابل لاتزیو او مطمئناً هسته ای از تیم کونسیچ تیم یا تیمی بود که نماینده شهر رم را غافلگیر کرد. او در این فصل یک گل در اروپا به ثمر رسانده است که همان گلی بود که پورتو به لیورپول زد. البته طارمی خاطرات خوبی دارد لیگ قهرمانان اروپا ساخته شده برای پورتو، مهمترین گل فصل گذشته مقابل یوونتوس. طارمی دوست دارد در رقابت های اروپایی بازی کند زیرا برداشت خوبی از تیم دارد. او اکنون تشنه تر است زیرا روی نیمکت است و می خواهد بهترین کار را انجام دهد.

رسانه های پرتغالی همچنان به نقش مهم طارمی در تیم پورتو می پردازند. بازیکنی که هم پاس گل می دهد، هم نقش تیمی دارد و هم امتیاز. او تاکنون 14 گل به ثمر رسانده و توانسته 10 پاس گل بدهد. او در دیدار مقابل موریرنسه تکنیک ناب خود را به نمایش گذاشت و توانست در دیدار حساس لیگ پرتغال یک پیروزی مهم برای پورتو رقم بزند.

دکمه بازگشت به بالا