ورزشی

درخواست تنیس و اسکواش برای اعزام تیم مردان به بازی‌های آسیایی ۲۰۲۲

به گزارش خبرگزاری نازک نارنجی; داوود عزیزی رئیس فدراسیون تنیس ایران و مسعود سلیمانی رئیس فدراسیون اسکواش با ارسال نامه ای مشترک به وزیر ورزش و جوانان خواستار اعزام تیم مردان به این دو رشته در بازی های آسیایی 2022 هانگجو شدند.

در بخشی از این نامه آمده است: از طرف خانواده‌های بزرگ دو رشته، روسای فدراسیون‌های تنیس و اسکواش، از جنابعالی به عنوان رئیس ستاد بازی‌های آسیایی تقاضای حضور در بخش ورزشکاران آقایان را داریم. “

با تشکر از صعود تیم ملی تنیس مردان به سطح سوم و صعود 31 پله ای در رده بندی تیم های جهانی و رسیدن به رتبه 86 جهانی و همچنین حضور بازیکنان رنکینگ جهانی در رده سنی جوانان زیر 18 سال و در رویدادهای بین المللی می درخشد، فرصتی ارزشمند برای حضور پربار. این برای آینده تنیس است.

با توجه به رشد و توسعه اسکواش در سال های اخیر و روند رو به رشد بازیکنان در رنکینگ بین المللی، این فرصت بسیار خوبی برای تیم پسران اسکواش کشورمان است تا در این فصل حضوری پربار داشته باشد.

پیش از این پیمان فخری، سرپرست کاروان ایران به بازی‌های آسیایی 2022 هانگژو چین اعلام کرده بود که تنها در چند رشته از جمله تنیس و اسکواش، تنها تیم بانوان اعزام می‌شود. این رشته در بازی های آسیایی هانگژو چین است.

بیشتر بخوانید:

پرسپولیس برای برد باید آزادی را کسب کند

حتی مثل سجاد گنج زاده در دنیای مجازی نباشید!

از آنجایی که استقلال در کورس قهرمانی است، می خواهند به این تیم ضربه بزنند

253 251

دکمه بازگشت به بالا